lekarz Piotr Mendel

Fatalnie !!! Lekarz bierze 100 zł. za samą poradę. Z bolącym zębem odsyła na wizytę za 3 tygodnie. Zaleca rozpoczęcie leczenie bolącego zęba od usunięcia kamienia nazębnego !!! Nie polecam ani lekarza ani gabinetu na Masarskiej. Ceny bardzo wysokie, a na przyjęcie czekałem 45 minut po ustalonej godzinie przyjęcia.

Fatalnie !!!

Byłam u doktora Mendla parę razy i nie wyobrażam sobie lepszego stomatologa niż on.Odkąd do niego chodzę nie mam problemów z zębami.Wyrywałam u niego zęby jak również leczyłam i z każdej usługi byłam zadowolona na 100%.Raz zdarzyło się ,że było opóźnienie i czekałam pół godziny aż mnie przyjmie,ale osobiście nie wzruszyło mnie to gdyż piękny uśmiech i zdrowe zęby są najważniejsze.Ktoś kto piszę,że nie poleca tego stomatologa na pewno jest konkurencją i gra nieczysto.

Dr Mendel na pewno wykazuje się ogromnym profesjonalizmem i wiedzą. Ogólnie jestem bardzo zadowolona, jednak jak na pieniądze, które zapłaciłam lekarz mógłby więcej czasu poświęcić na rozmowę z pacjentem choćby o pogodzie. Tak samo poczucie humoru może pomagać złagodzić stres, jednak dla mnie wizyta u dentysty to bardzo poważna sprawa. Czy polecę? Jeśli ktoś chce mieć dobrze zrobione i nie przeszkadza mu lekko wesoła atmosfera - z czystym sumieniem. Widziałam komentarze na temat punktualności - osobiście (na podstawie 3 wizyt) nie potwierdzam. Wszystko było na czas (z 5-10 minutową poprawką).

Doktor Mendel jako pierwszy poradził sobie z problemem, o który stępili sobie zęby inni lekarze. Wizyta (seria) trochę kosztowała, ale nie przekroczyła cen podanych w innych przychodniach, za to skuteczność 100%. Krzysiek

Szybko, bezboleśnie i profesjonalnie... Nic dodać, nic ująć (no może troszkę cenę ;) )

Pan Piotr to człowiek o dużym poczuciu humoru, co w przypadku, gdy ktoś się boi chodzić do dentysty jest rzeczą dość ważną. Dzięki temu, można cuć komfort siedząc na fotelu dentystycznych. Przy tym dokładnie tłumaczy i opisuje występujące problemy/zalecenia. Co do opinii o spóźnianiu, to w moim przypadku się nie zgodzę. Maksymalnie 10 minut czekania. To chyba, że przychodziłem z olbrzymim bólem na doczepkę, gdy już nie było miejsc. Wtedy trwało to trochę dłużej, ale nie byłem zapisany więc i tak na plus że w ogóle byłem przyjęty. Polecam zwłaszcza ...

Przy tym dokładnie tłumaczy i opisuje występujące problemy/zalecenia.

Polecam zwłaszcza jeżeli boisz się jak ktoś Ci gmera w jamie ustnej :)

Michał

Owszem, dr Mendel jest lekarzem o dużej wiedzy i kompetencji. Jest też sympatyczny i miły ale cóż z tego kiedy nie szanuje pacjenta. Ilekroć byłam zawsze musiałam czekać i to nie 10,15 minut ale 45 a kiedyś godzinę, mimo,że byłam umówiona na konkretny termin i czas.Znacznie też podniósł ostatnio ceny. Uważam, że żądając tyle za wizytę należy szanować rónież czas pacjenta.Dr Mendel całkowicie to lekceważy. Ja Go nikomu już nie polecę.No chyba, że ktoś chce dużo czekać i dużo zapłacić!!

profesjonalne podejscie,a przy tym"ludzkie"traktowanie pacjenta,przy tym duza dawka poczucia humoru:0) wszystkim polecam!

wszystkim polecam!

Gorąco polecam! Pan "Anonim" chyba był u Pana doktora we śnie, a nie na jawie. Miła obsługa, świetne porady.

Gorąco polecam! Pan "Anonim" chyba był u Pana doktora we śnie, a nie na jawie.
Miła obsługa, świetne porady.