lekarz Piotr Michalak

2,1
2,1
2,5
2,2

Zdecydowanie odradźam wizytę u tego czlowieka !!! Kompletnie nie trafiona diagnoza przy zapaleniu nerek zostałem odesłany do domu z receptą na środki przeciwbólowe i nic więcej... po tygodniu pogarszajacego się stanu udałem sie do innego lekarza inny lekarz wypisał skierowanie do szpitala w trybie natychmiastowym i po tygodniu w szpitalu dopiero wszystko wróciło do normy.

dobry pediatra , zawsze trafna diagnoza i leczenie. Doktor przyjmuje nawet w weekend w razie potrzeby i udziela pomocy. Polecam

dobry pediatra , zawsze trafna diagnoza i leczenie.
Doktor przyjmuje nawet w weekend w razie potrzeby i udziela pomocy.
Polecam

Godny polecenia zawsze pomocny jeśli nie może odebrać telefonu to zawsze oddzwoni. Leczenie zawsze trafne jeszcze raz polecam

Odradzam! Nie ma podejścia do dziecka. Bardzo nie miły, oschły!! Nie trafił z diagnozą i to nie jeden raz...

Odradzam! Nie ma podejścia do dziecka. Bardzo nie miły, oschły!!
Nie trafił z diagnozą i to nie jeden raz...

Ten gościu bo w sumie to nie lekarz to jakiś imbecyl zero podejścia do dzieci wiedza książkowa a nie z doświadczenia totalna porażka w szpitalu gdzie pracuje to samo jest obojętny w stosunku do każdego z reszta komentarze świadczą o nim więcej ludzi na minus niż na plus.

NIE POLECAM !!! Zero podejścia do dziecka, a diagnoza daleka od trafnej. Dwukrotne spotkanie z tym osobnikiem i dwie wtopy. Ponadto nie tłumaczy leczenia, jest naburmuszony i się spóźnia do pracy.

NIE POLECAM !!! Zero podejścia do dziecka, a diagnoza daleka od trafnej.
Dwukrotne spotkanie z tym osobnikiem i dwie wtopy.
Ponadto nie tłumaczy leczenia, jest naburmuszony i się spóźnia do pracy.

Jest ok zawsze chętnie pomoże, przyjmuje po za limitem- nie marudzi (co to źle zrobiłem jak zaniedbałem swoje dziecko w chorobie itp.) , konkretny, robi swoje .Można dzwonić po godzinach pracy odbiera i udziela porad przez telefon. jestem jego pacjentem z NFZ żadnym znajomkiem i nie należę do łatwych pacjentów) (nauczyciel)polecam

z NFZ żadnym znajomkiem i nie należę do łatwych pacjentów) (nauczyciel)polecam

nie ma podejścia do dzieci nie polecam tego lekarza,dziecko po wizycie u tego lekarza non stop płakało . odradzam !!!!!!!!!!!!!!

witam !!! nie poleca tego lekarza jak można go tak nazwać lekarzem ! pomylił się z powołaniem , nie ma podejścia do pacjęta , marudzi coś po nosem i się patrzy głupkowato w komputer , powinni go wywalić , nie wiem po co on tam jest , nie umie rozmawiać z paciętem - postaram się żeby go zwolnili raz na zawsze !!!! Ludzie nie idzie do niego nie polecam !!!! wystawiam NEGATYWA JAKI JEST TYLKO MOŻLIWY !!!! PORAŻKA NA MAXA !!!!!!! NIE !!! NIE !!! NIE !!! TYLKO NIE MICHALAK !!!!

Nie polecam, szybkie odbębnienie wizyty, nieuprzejmy, niemiły, nie tłumaczy nic.