lekarz Piotr Michalak

2,1
2,1
2,5
2,2

Nie polecam nikomu tego lekarza bylem dwukrotnie i to jest takie odbebnienie z olaniem pacjeta,drugim i ostatnim razem leki przepisal doś drogie jeszcze i nic nie pomogły, i stwierdzil ze nic poważnego to nie jest, po 5 dniach poszedlem do Pani doktor która stwierdziła zapalenie oskrzeli i dziwila sie że otrzymałem takie leki które nie powinny być wogole przepisane. A po za tym nie za przyjemny w rozmowie.

POTRAFI I CHCE POMÓC. DZIECKO ZBADANE DOKŁADNIE W RAZIE PROBLEMÓW ZAWSZE MOŻNA DZWONIĆ I PYTAC.

Wizyta trwała zaledwie kilka minut czyli byle tylko odbębnić, spojrzał w komputer zapisał to co ostatnio.

Nie chcę oceniac kompetencji lekarza ponieważ wizyta trwała zbyt krótko.Niestety bardzo mało tłumaczy takie krótko pisząc "odbębnienie" wizyty-nie tego oczekuje się od lekarza pediatry.