lekarz Piotr Miśkiewicz

Doktor Miśkiewicz wykonywał u mnie cesarskie cięcie przy pierwszym dziecku i prowadził ciążę przy drugim. Jest bardzo wyrozumiały, potrafi wysłuchać, miałam zawsze takie odczucie że każda pacjentka jest dla niego kimś ważnym :) Moja 2 ciąża przebiegała z problemami, ale dzięki niemu wszystko skończyło się dobrze i mogłam urodzić naturalnie. "Do tego niezwykle kulturalny i delikatny. I do tego ma poczucie humoru, co odstresowuje pacjenta podczas wizyty" - zgadzam się w 100%

Cierpliwy, wyrozumiały, poświęca sporo uwagi pacjentowi. Do tego niezwykle kulturalny i delikatny. I do tego ma poczucie humoru, co odstresowuje pacjenta podczas wizyty.

Lekarz fantastyczny. Mając problemy troche ich przesłam. Jednak udało mi się trafić na Pana Miśkiewicza. Konretny, wszystko wyjaśnia i nic nie robi bez przekonania tylko po to żeby szybciej zalatwić pacjenta. Godny polecenia

Długi czas byłam pod opieką innego lekarza. Kiedyś potrzebowałam pilnie rady ginekologa a moja dr była "poza zasięgiem"! Wtedy przyjaciółka poleciła mi tego dr - bardzo mi wtedy pomógł, udzielił mi potrzebnych informacji, wysłuchał, doradził... Nie musiał tego robić,bo nie byłam Jego pacjentką,ale od tej pory nią jestem:) Z czystym sumieniem mogę go polecić!!! W gabinecie można wykonać USG dopochwowe - jest w cenie wizyty!

W gabinecie można wykonać USG dopochwowe - jest w cenie wizyty!