Piotr Paszyński

godny polecenia specjalista. warto podkreślić, że w trudnych przypadkach potrafi sam polecić pacjentce konsultacje z innym ginekologiem.

Zapewniam wszystkich ze p.Piotr Paszyński jest bardzo dobrym doskonałym lekarzem!Gdyby nie Pan nie było by ze mna mego ukochanego synka(Piotrusia)DZIEKUJE!DZIEKUJE również za mnustwo poswieconego czasu i za wizyty w szpitalu nawet wtedy gdy nie mial pan dyzurów,za dobre rady i wsparcie-teraz jestem wolna i czuje sie bezpiecznie dzieki p.Piotrowi uwolnilam sie od koszmarnego nie bezpiecznego zwiazku dla mnie jak i dla dziecka!Dziekujemy z Piotrusiem:)!

prowadzil moje 2 ciaze po pierwszej urodzilam wspanialego synka a z druga poszlo gorzej poronilam w 8tc ale to przeciez nie jego wina!!! zachowal sie wspaniale przyjechal z debna specjanie zeby mnie przyjac w gabinecie zawsze jest pod tel.W gorzowskim szpitalu nie chcieli mi zrobic zabiegu bo nie mieli miejsca SZOK!!!! Gdy do niego zadzwonilam zaraz zaoferowal szpital w debnie gdy pojechalam czekal juz caly zespol lekarzy az milo...

Polecam w 100 %. Wyleczył mnie z niepłodności, prowadził moją ciążę wzorowo. W ciąży czułam się bezpiecznie. Mam zdrową, śliczną córeczkę. Polecam, polecam, polecam!!!

Polecam, polecam, polecam!!!

Byłam 1 raz na usg i dr wywarł na mnie ogromne pozytywne wrażenie.Bardzo dokładnie wyjaśnia wszystko i przede wszystkim rozmawia z pacjentem;)polecam

Bardzo dobry lekarz prowadzi moją drugą ciążę i tak jak już zostało wszceśniej wspomniane można zadzwonić do Niego o każdej porze- wiem bo sama miała kilka takich sytuacji. Serdecznie polecam, mimo długich kolejek w poczekalni :)

polecam w 100% bardzo dobry lekarz zna sie na tym co robi,budzi zaufanie ,dobrze się opiekuje pacjentką ,to jest najbardziej kompetentny lekarz jakiego ostatnio spotkałam

Dzięki doktorowi mamy teraz córeczkę, a uwierzcie długo nie mogłam zajść w ciążę! To chyba wystarczająca rekomendacja?! KFran

Polecam. Dr Paszyński to jeden z bardziej kompetentnych i przystępnych lekarzy jakich spotkałam. Dyspozycyjny 24h, wystarczy zadzwonić a on zawsze coś zaradzi. Każdą pacjentkę traktuje indywidualnie. I co najważniejsze nie naciąga na kasę. Uważam że leczenie i prowadzenie ciąży u dr jest stosunkowo nie drogie.

wspaniały lekarz! godny polecenia !!! prowadził mi ciąże byłam bardzo zadowolana