Piotr Paszyński

Bardzo dobry lekarz prowadzi moją drugą ciążę i tak jak już zostało wszceśniej wspomniane można zadzwonić do Niego o każdej porze- wiem bo sama miała kilka takich sytuacji. Serdecznie polecam, mimo długich kolejek w poczekalni :)

Jego żarty są żenujące, gdyby nie one uznałabym go za dobrego lekarza. Podejście wobec pacjenta zrobiło na mnie bardzo złe wrażenie. Jestem lekarzem, a p.Piotr nie wiedząc o tym robił sobie żarty z "z laika". Gdyby z większą godnością odnosił się do pacjentów zyskałby miano naprawdę dobrego specjalisty, gdyż posiada obszerną wiedzę i bogate doświadczenie.

Wspaniały,kompetentny,uprzejmy,konkretny,delikatny

Wspaniały,kompetentny,uprzejmy,konkretny,delikatny

doskonały fachowiec, wzbudza zaufanie; polecam z całego serca.

doskonały fachowiec, wzbudza zaufanie; polecam z całego serca.

Jest bardzo uprzejmy ale to za mało. Nie, nie jeszcze raz nie!!! NIE POLECAM!!!!!!!

Jest bardzo uprzejmy ale to za mało. Nie, nie jeszcze raz nie!!!
NIE POLECAM!!!!!!!

LEKARZ GODNY POLECENIA. SPECJALNIE WRÓCIŁ Z URLOPU GDYŻ ZACZĘŁAM KRWAWIĆ W CIĄŻY. URATOWAŁ MOJĄ CIĄŻĘ I MAM TERAZ 8,5 M-CZNEGO SYNUSIA.

dr.paszynski leczy mnie i jestem zadowolona

dr.paszynski leczy mnie i jestem zadowolona

sama wizyta 50 zl 70zl za usg zapłacilam. obecnie czekam na laparoskopie, polecam dr.Paszyńskiego!!!

Lekarz kompetentny i w miarę dokładny, ale jedno co mnie denerwuje to to, że mimo wyznaczonej godziny wizyty trezba czekac niejednokrotnie nawet 2 godziny w kolejce;/ co dla ciezarnej wcale nie jest takie przyjemne....

Polecam. Dr Paszyński to jeden z bardziej kompetentnych i przystępnych lekarzy jakich spotkałam. Dyspozycyjny 24h, wystarczy zadzwonić a on zawsze coś zaradzi. Każdą pacjentkę traktuje indywidualnie. I co najważniejsze nie naciąga na kasę. Uważam że leczenie i prowadzenie ciąży u dr jest stosunkowo nie drogie.