Piotr Pęczek

Ortopeda

Pan doktor już po raz drugi składał mi rękę złamaną w wyniku upadku. Za każdym razem byłam bardzo zadowolona z jego profesjonalnego podejścia. Był uprzejmy, pomocny, świetnie znał się na rzeczy i do dzisiaj jestem wdzięczna że na niego trafiłam. Poskładał bardzo skomplikowane złamania nadgarstka i przedramienia, okazał wiele zainteresowania i troski o moje zdrowie. Bardzo polecam wszystkim tego lekarza! Jeszcze raz dziękuję!

Szybka reakcja,profesjonalizm na 5+,uprzejmy,godny zaufania. Absolutnie polecam tego lekarza.Panie doktorze bardzo,bardzo dziękuję.

Problem rozwiązany, bez zbędnego wstrzykiwania blokad w kolano (tak jak to zalecał inny ortopeda).

Lekarz z prawdziwego powołania,dziekuje za zabieg i opieke poszpitalna,wspaniłe podejscie do cierpiacego chorego

Niestety po operacji nogi byłbardzo żle po pewnym czasie była następna z tym samym rezultatem nie polecam