Piotr Pęczek

Dr Piotr Pęczek skutecznie złożył mi staw skokowy po poważnym złamaniu. Życzliwy, kompetentny, rzeczowy

nie polecam brak elementarnej wiedzy z zakresu najczęściej spotykanych kontuzji dotyczących stawu kolanowego uszkodzenie łąkotki brak podstawowej wiedzy, staw kolanowy zablokowany poprzez uszkodzenie łąkotki oraz wiązadło krzyżowe przednie zerwane, kolano nie stabilne. Inny lekarz specjalista chirurg urazowej ortopedii rozpoznaje i daje diagnozę na pierwszej wizycie sprawdza stabilność kolana i na tej podstawie wie że za luz w kolanie odpowiada zerwane wiązadło a to że kolano jest zablokowane i ustawienie kolana w lekkim zgięciu – pozycja wymuszona, ograniczona ruchomość to świadczy o uszkodzonej łąkotce dla tego lekarza to czarna magia

Lekarz, jakiego zawsze chciałabym spotykać na swojej drodze. Kompetentny i życzliwy, Dziękuję za operację ręki i opiekę po zabiegu. Czułam się jak w "Leśnej Górze".

Lekarz jakiego pierwszy raz w życiu miałem przyjemność spotkać na swojej drodze. Człowiek z wysoką kulturą osobistą, uprzejmy, z dużą empatią. Uratował mi nogę która była w opłakanym stanie po zerwaniu mięśnia czworogłowego, z uszkodzeniem rzepki w bonusie. Jego podejście do pacjenta to wzór dla wszystkich lekarzy. Miałem wiele kontuzji sportowych narządu ruchu więc mam porównanie jak potrafi się ''to wszystko'' odbywać. Super człowiek, to jest skarb dla szpitala w którym pracuje bo nigdy z takim fachowcem nie miałem do czynienia.

Szybka reakcja,profesjonalizm na 5+,uprzejmy,godny zaufania. Absolutnie polecam tego lekarza.Panie doktorze bardzo,bardzo dziękuję.

Pan doktor już po raz drugi składał mi rękę złamaną w wyniku upadku. Za każdym razem byłam bardzo zadowolona z jego profesjonalnego podejścia. Był uprzejmy, pomocny, świetnie znał się na rzeczy i do dzisiaj jestem wdzięczna że na niego trafiłam. Poskładał bardzo skomplikowane złamania nadgarstka i przedramienia, okazał wiele zainteresowania i troski o moje zdrowie. Bardzo polecam wszystkim tego lekarza! Jeszcze raz dziękuję!

Lekarz z prawdziwego powołania,dziekuje za zabieg i opieke poszpitalna,wspaniłe podejscie do cierpiacego chorego

Problem rozwiązany, bez zbędnego wstrzykiwania blokad w kolano (tak jak to zalecał inny ortopeda).

Niestety po operacji nogi byłbardzo żle po pewnym czasie była następna z tym samym rezultatem nie polecam