lekarz Piotr Peczkowski

Onkolog

Potwierdzam. Bardzo kompetentny lekarz. Dobry fachowiec. Cierpliwy na narzekania, uprzejmie wysłuchuje uwagi pacjenta. Leczę się pod jego opieką od 5 lat, jak dotychczas skutecznie. Dzięki doktorze.Polecam.

Mialem okazje w zastepstwie, innego lekarza onkologa w COI w Wwie, odbyc wizyte specjalistyczna u pana dr. Piotra Pęczkowskiego, w wyniku ktorej zostalem dokladnie zdiagnozowany, poinformowany o wynikach przebiegu RT, ktora odbylem w tut. Instytucie w roku 2012. Lekarz-specjalista (onkolog-urolog) wysokiej klasy; kultura osobista, kompetencje oraz umiejetnosc komunikacji z pacjentem, to atrybuty Pana Doktora Peczkowskiego. Obecnie jestem jego stalym pacjentem, zrezygnowalem z "uslug" innego lek-spec. w tym Instytucie. Polecam Pana dr.PP innym pacjentom z problemami ukladu moczowego (prostata). Tu dowiesz sie nt. swoich oczekiwan, potrzeb. Pacjent, Adam z Warszawy.

w tut. Instytucie w roku 2012.
Obecnie jestem jego stalym pacjentem, zrezygnowalem z "uslug" innego lek-spec.
w tym Instytucie.
Polecam Pana dr.PP innym pacjentom
Pacjent, Adam z Warszawy.

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Tłumaczy przebieg leczenia. Uświadamia konieczność prowadzonych badań i leczenia. Odpowiada na trudne pytania.