Doktor prowadził moją ciążę. Pełen profesjonalizm w każdym calu. Za każdym razem wszystko tłumaczył, badania zlecane oraz kontrolowane na bieżąco.

Profesjonalizm w każdym calu, każde badanie wykonane bardzo dokładnie. Na każde pytanie konkretną odpowiedź.

JESZCE NIGDY NIE SPOTKAŁAM SIE Z TAKIM LEKARZEM :)JESTEM ZADOWOLONA W 100% Z USŁUG DR PFANHAUSERA. POTRAKTOWAŁ MNIE BARDZO PROFESJONALNIE I ZA RAZEM INDYWIDUALNIE, ZROBIŁ MI SZEREG POTRZEBNYCH BADAŃ ABY POMÓC ZAJŚĆ MI W UPRAGNIONĄ CIĄŻE, NIESTETY PROBLEM OKAZAŁ SIE BARDZIEJ SKOMPLIKOWANY:( PAN DR POWIEDZIAL MI WPROST TŁUMACZĄC WSZYSTKO TAK BYM ZROZUMIAŁA ŻE JEGO ROLA SIE KOŃCZY NA TYM CO ZROBIŁ (A NA PRAWDE ZROBIŁ DUŻO BY MI POMÓC)I,ŻE TERAZ TO JEST MI POTRZEBNA POMOC KLINIKI. NA DOBRĄ SPRAWE MÓGŁ DALEJ MNIE UMAWIAĆ DO SIEBIE I CIĄGNĄĆ KASE, ALE ON ZACHOWAŁ SIE FER :):):)POLECAM W 100% JAK MI SIE UDA ZAJŚĆ W CIĄŻĘ TO NA PEWNO WRÓCE DO DOKTORA :):):):):)

Jestem zadowolona z opieki tego lekarza pod czas ciąży i porodu,godny polecenia,dba o swoje pacjentki i to prawda ma dobrą pamięć do pacjentek

Lekarz godny polecenia. Prowadził moją ciążę. Był ze mną podczas całego porodu. Opiekował się mną równie solidnie gdy wylądowałam w szpitalu. Przede wszystkim nie jest jakimś naciągaczem. Pomógł również mojej mamie. Dzięki szybkiej diagnozie uchronił ją do ciężkich powikłań (dodam, że przebywała pod stała kontrolą innego ginekologa, który tylko zdzierał z niej kasę i nie robił nic po za).

Szukałam pomocy u kilku lekarzy, za każdym razem nikt nie potrafił mi pomóc, choć objawy był niepokojące i dość czytelne. Wystarczyła jedna wizyta u doktora a diagnoza została postawiona niemal natychmiast. Błyskawicznie dostałam skierowanie do szpitala, gdzie nadal ten sam doktor zajmował się moim przypadkiem. Od tego zdarzenia minęło kilka lat a ja nadal korzystam z "usług" tego samego lekarza. Bardzo dobrze prowadził moją ciążę, przejmując się chyba bardziej niż ja sama:) doktor małomówny, ale konkretny, miły i sympatyczny. polecam

doktor małomówny, ale konkretny, miły i sympatyczny. polecam

Bardzo dobry lekarz, prowadził moją ciążę, z czego jestem bardzo zadowolona, okazuje wielką troskę o pacjentkę (przynajmniej w moim wypadku), nie ma różnicy, czy była to wizyta publiczna, czy prywatna, bo za moich czasów doktor przyjmował również na fundusz. Teraz jeżdżę prywatnie i jestem również bardzo zadowolona. Dba o pacjentkę, interesuje się... Pamięta pacjentkę nawet po wielu latach...Nie mam zamiaru zmieniać lekarza....

Prowadził moją ciążę, robi każde wymagane badanie w ciąży. Usg na miejscu. A co najważniejsze ma pamięć do swoich pacjentek, jak leżałam w szpitalu od razu mnie poznał

Rewelacyjny lekarz jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży.

Rewelacyjny lekarz jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży.

Bardzo Dobry lekarz, prowadzi moja ciaze i jest bardzo miły:)polecam

Bardzo Dobry lekarz, prowadzi moja ciaze i jest bardzo miły:)polecam