Ginekolog Świdnica

Świdnica

Bardzo polecam dr Koralewicza prowadził moją drugą ciąże mojej siostry jest bardzo uprzejmy konkretny

Westerplatte 10
58-105 Świdnica

Pani doktor postawiła trafna diagnoze, była dość miła, niestety na rozmowie czułam się trochę jak dziecko które dopiero wczoraj dowiedziało się o istnieniu macicy i nie ma pojecia jak działa jej organizm. Badanie bezbolesne, delikatne

Opinia dodana przez: Karolina

Centrum Usług Medycznych "Eskulap" Spółka z o.o., przedsiębiorstwo wykonujące działalność leczniczą
ulica Zamenhofa 47
58-105 Świdnica

Niby wszystko w porzadku, mily, wydaje sie kompetentny, ale jest cos co nie pozwala mi do niego wrocic. Sama nie wiem co.

Opinia dodana przez: kami kami.pl

dr Piotr Pfanhauser

Ginekolog położnik, Ginekolog

ulica Jodłowa 38
58-100 Świdnica

Jestem zadowolona z opieki tego lekarza pod czas ciąży i porodu,godny polecenia,dba o swoje pacjentki i to prawda ma dobrą pamięć do pacjentek

Opinia dodana przez: joanna

Wesoła 27
58-100 Świdnica

Polecam. Dr.Zbigniew Kubiaczyk jest bardzo dobrym lekarzem.

Polecam. Dr.Zbigniew Kubiaczyk jest bardzo dobrym lekarzem.

Specjalistyczny Gaginet Ginekologiczny
Żeromskiego 13 lok. 4
58-100 Świdnica

bardzo dobry lekarz polecam miły sympatyczny wszystko mówi co i jak robi i dlaczego wszystko tłumaczy badanie dokładne również piersi

VitaMed
podhorążych
58-100 Świdnica

Doktor Pawłowski jest naprawdę super lekarzem. Bardzo uprzejmy i delikatny co jest ważne w tym zawodzie. Wszystko precyzyjnie wylumaczy. Godny polecenia. Byłam juz na paru wizytach i bede chodzić nadal.

SPZOZ w Świdnicy Regionalny Szpital Specjalistyczny "Latawiec"
ulica Leśna 27-29
58-100 Świdnica

Najlepszy lekarz jakiego w życiu poznałam,nie ma podziału na "moje pacjentki"i nie moje jak to u lekarzy bywa, zajmował się każdą ,która zgłosiła się do niego.Niesamowity lekarz z poczuciem humoru.

Opinia dodana przez: Marta K

Nadbrzeżna 77
58-100 Świdnica

żona Anna popłakała się, ale nie wiem, czy to z radości czy ze złości. Cóż mogę rzec, pośmieje się razem z nią. I to z dnia na dzień.

Opinia dodana przez: Piotr Ptysia

SPZOZ w Świdnicy Regionalny Szpital Specjalistyczny "Latawiec"
ulica Leśna 27-29