Filtruj terminy

dr Piotr Pfanhauser

Ginekolog położnik, Ginekolog

ulica Jodłowa 38
58-100 Świdnica

Doktor prowadził moją ciążę. Pełen profesjonalizm w każdym calu. Za każdym razem wszystko tłumaczył, badania zlecane oraz kontrolowane na bieżąco.
Opinia dodana przez: MartaG

lekarz Krystyna Szewczyk

Westerplatte 10
58-105 Świdnica

Świetna ginekolog. Bardzo profesjonalna, z ogromną wiedza, ktora potrafi jasno przekazać. Bardzo pomocna i zawsze mila. Nie tylko doskonaly lekarz, ale i dobry człowiek. Dziękuję za wszystko.
Opinia dodana przez: AM

Witold Pawłowski

VitaMed
podhorążych
58-100 Świdnica

Jestem bardzo miło zaskoczona podejściem P. Dr. Pawłowskiego. Byłam jedynie na usg, ale wszystko pokazał co znajduje się na monitorze, przy czym pytał czy także widzę. Przy kolejnej ciąży zapewne też się do niego udam. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Jan Drozdowski

Specjalistyczny Gaginet Ginekologiczny
Żeromskiego 13 lok. 4
58-100 Świdnica

bardzo dobry lekarz polecam miły sympatyczny wszystko mówi co i jak robi i dlaczego wszystko tłumaczy badanie dokładne również piersi

lekarz Zbigniew Kubiaczyk

Wesoła 27
58-100 Świdnica

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Jestem w pełni zadowolona.

lekarz Wiesław Drej

Ginekolog

Centrum Usług Medycznych "Eskulap" Spółka z o.o., przedsiębiorstwo wykonujące działalność leczniczą
ulica Zamenhofa 47
58-105 Świdnica

Niby wszystko w porzadku, mily, wydaje sie kompetentny, ale jest cos co nie pozwala mi do niego wrocic. Sama nie wiem co.
Opinia dodana przez: kami

lekarz Ireneusz Gazda

SPZOZ w Świdnicy Regionalny Szpital Specjalistyczny "Latawiec"
ulica Leśna 27-29
58-100 Świdnica

Najlepszy lekarz jakiego w życiu poznałam,nie ma podziału na "moje pacjentki"i nie moje jak to u lekarzy bywa, zajmował się każdą ,która zgłosiła się do niego.Niesamowity lekarz z poczuciem humoru.
Opinia dodana przez: Marta K

lekarz Marek Kowal

Nadbrzeżna 77
58-100 Świdnica

żona Anna popłakała się, ale nie wiem, czy to z radości czy ze złości. Cóż mogę rzec, pośmieje się razem z nią. I to z dnia na dzień.
Opinia dodana przez: Piotr Ptysia

dr Marek Koralewicz

Świdnica

Najlepszy lekarz u jakiego byłam. polecam każdej kobiecie. gdyby mógł to przytuliłby pacjentkę w razie potrzeby. jest bardzo miły ale i konkretny. tylko spojrzy na kobietę i już wie co jej jest;). POLECAM

lekarz Przemysław Piec

SPZOZ w Świdnicy Regionalny Szpital Specjalistyczny "Latawiec"
ulica Leśna 27-29
58-100 Świdnica

Pan ginekolog Przemysław Piec-przyjmuje Wrocław i Wałbrzych Udałam się do lekarza ze złym wynikiem cytologii-III grupa. pan doktor nie tylko nie wykonał badania ale potraktował mnie w sposób mojej ocenie skandaliczny. zaproponował cytologię-powtórzenie badania prywatnie od ręki , na NFZ miałabym czekać kilka miesięcy.
Gdybym postąpiła zgodnie z zaleceniami i poczekała może niedługo by mnie nie było.
U innego lekarza wykonano badanie, kolposkopii biopsję i wymrażanie komórek nowotworowych.Zadziałano NATYCHMIAST ...
Opinia dodana przez: justyna

Ginekolodzy w Świdnicy