lekarz Piotr Przekora

Alergolog dziecięcy

Moje bliźniaczki już od dwóch lat są leczone przez Pana doktora, nigdy nie zdarzyło się, żebyśmy mieli choć cień wątpliwości co do kompetencji. Zawsze poświęca nam dużo czasu wyjaśniając wszystkie wątpliwości, przy tym jest bardzo sympatyczny i ma podejście do dzieci. Nasze pociechy dość dużo chorują więc zdążyliśmy poznać już wielu lekarzy i muszę stwierdzić, że do niego mamy największe zaufanie.

Najlepszy lekarz po słońcem: na każdy telefon, profesjonalny, uczciwy, nigdy nie zawiódł. Właściwy człowiek na właściwym miejscu:) POLECAM!!

Witam Bardzo proszę o podanie namiarów gdzie mogłabym się umówić na wizytę? Telefon podany u góry nie odpowiada, może ktoś dysponuje komórką. M. Król

Witam

Bardzo gorąco polecam Pana doktora Przekorę ,jest przemiłym lekarzem zawsze postawi dobrą diagnozę , ma dobre podejście do dzieci .Mam dwoje dzieci i zawszę jak tylko są chore korzystamy z pomocy Pana Piotra mamy do niego zaufanie i przede wszystkim nie muszę chodzić z dziećmi do przychodni i czekać w kolejce tylko Pan doktor przyjeżdża do nas do domu .Gorąco polecam do korzystania z pomocy doktora Piotra Przekory :)

Przez telefon bardzo nam pomógł jest przesympatyczny i uprzejmy serdecznie polecam i pozdrawiam E .Kucińska

E .Kucińska

Świetny lekarz, zawsze korzystamy z jego porady jak córeczka jest chora pomógł nam w największych opresjach z czystym sumieniem mogę polecić dr Przekore innym mamą.

Prawdziwy lekarz z powołania, ma cudowne podejście do dzieci, wybitny człowiek.

Prawdziwy lekarz z powołania, ma cudowne podejście do dzieci, wybitny człowiek.

wlasciwie nie znam slow aby moc opisac pana piotra szkoda tylko ze tak dobrych lekarzy jest bardzo malo gdyby nie on nie wiem co dzis dzialoby sie z moim dzieckiem lekarz godny polecenia

Moja córeczka ma 3 m-ce, ale niestety już kilkakrotnie musiałam korzystać z pomocy lekarza. Ostatnio okazało się, że mała ma alergię. Pan doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci, do przestraszonych rodziców również:) Bardzo wzbudza zaufanie, poświęca dużo czasu. Szkoda, że nie przyjmuje w żadnej państwowej przychodni choć to już chyba tak musi być w naszym kraju, że za prawdziwą opiekę lekarską trzeba zapłacić... No i trzeba przyznać,że w przypadku malutkiego dziecka wizyta domowa bardzo ułatwia sprawę. Gorąco polecam.

bardzo dobry lekarz, ma bardzo dobre podejscie do dzieci jak i rodzica :) polecam, sama skorzystałam i nie załuje