To lekarz z powołania. Jest wyjątkowy, posiada niesamowitą charyzmę. Potrafi uspokoić nawet najbardziej niepewnego i niespokojnego pacjenta. Pielęgniarka, która jest jego asystentką w Przychodni na Morenie to Kobieta-Anioł. Pięknie się uzupełniają. Jest w pełni kompetentna i niezwykle życzliwa. Nigdy nie spotkałam takiej pary :) Z całego serca dziękuję za pomoc, mnie i Ojcu.

Taki powinien być każdy lekarz, dziękuję Panie Doktorze, dał Mi Pan nadzieję i siłę do dalszej walki z chorobą.

Doskonały!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!