Bardzo dobry lekarz.Znający się w swojej dziedzinie . Jego prawidłowa diagnoza i leczenie uchroniło mnie przed bólem i kalectwem. Z całą odpowiedzialnością polecam tego lekarza. Lekarz z powołania , rozumiejący cierpienie i ból chorego i za to należą się mu podziękowania.

Wyjątkowo sympatyczny,uprzejmy,kompetentny.Bardzo cierpliwy i wyrozumiały w kontakcie z pacjentem,co wcale nie prosto ze starszymi pacjentami-potrafią być uper...(wiem to po sobie).Przystępnie opowiada o dokonanej operacji i dalszym leczeniu.W ogóle-SUPER doktor i przemiły człowiek.Dziękuję Panie doktorze i za operacją,za leczenie i za dalsze potrzebne działania.

Kontakt chorego z tak kompetentnym lekarzem i miłym człowiekiem to połowa sukcesu w leczeniu. To budujące, że są jeszcze tacy lekarze. Polecam

Lekarz godny polecenia- sympatyczny oraz uprzejmy. Kompetentny, rzeczowy , traktujący pacjenta podmiotowo. W bardzo przystępny i wyczerpujący sposób omawia jednostkę chorobową oraz zalecany sposób leczenia ,który w moim przypadku świetnie sprawdza się. Życzeniem byłoby trafiać zawsze do takich lekarzy.

Życzeniem byłoby trafiać zawsze do takich lekarzy.

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Szalenie życzliwy i słuchający pacjenta z pełną cierpliwością. Prawdziwy lekarz z powołania, który chce pomóc pacjentowi. Czas trwania wizyty adekwatny do potrzeby. Polecam w 100%

Gdyby można było, przyznałbym choćby i 50 gwiazdek. Nie spotkałem się jeszcze z taką życzliwością i kulturą osobistą w świecie polskiej medycyny. Kompetencji nie jestem w stanie określić, ale wiem, że temu Lekarzowi można swoje życie i zdrowie powierzyć bez obawy. Dziękuję i życzę wszystkiego, co tylko najlepsze!

Konkretny lekarz przekazuje informacje o leczeniu zrozumiale i rzeczowo . Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.

Wspanialy lekarz i cudowny człowiek!Pomogl mi juz na pierwszej wizycie!Dziekuje za przywrócenie sensu życia :)

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu,o dużej kulturze osobistej,a przede wszystkim kompetentny. Pacjent w czasie pooperacyjnym otoczyny jest opieką lekarza,próbuje podnieść pacjenta na duchu w czasie stresującego czasu przed sama operacją,nie narzuca niczego,jest delikatny,nie robi niczego,co by pacjentowi sprawiło ból. Nic dodać,nic ująć,świetny specjalista,dziękuję panie doktorze.

Jest wspaniałym,cieplym i serdecznym lekarzem,a najwazniejsze,ze chce pomoc pacjentowi i lezy to w jego gestii,nie zbywa pacjentow,wszystko wyjasni.Moze niektorzy oczerniaja lekarzy,ze w poradniach maja swoje humorki,ale ten ortopeda zawsze serdecznie podchodzi do pacjenta,bo wie ze musi pomoc,bo po to sie ksztalcil i nie czeka sie dlugo na wizyte.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Świebodzin"?

LORO-MED
Świebodzin
Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań