lekarz Piotr Sysło

Bardzo dobry lekarz. Jest bardzo uprzejmy, miły i posiada ludzkie podejście do pacjentki. Zawsze mogę liczyć na wyjaśnienie obaw związanych z obecną ciążą. Nie rozumiem osoby, która wypowiada się niżej negatywnie na temat Pana doktora Sysło. Odnoszę wrażenie jakby była mowa o dwóch różnych osobach. Sądzę, że to ktoś nieżyczliwy albo zwykła konkurencja. Doktora Sysło polecałam już sporej części koleżankom, które chwalą sobie go po stokroć i od lat korzystają z Jego wiedzy i doświadczenia. Serdecznie zatem polecam i cieszę sie, że taki lekarz jest.

Korzystam z wizyt prywatnych, ponoć w przychodni zachowuje się bardzo nie ładnie natomiast prywatnie nie można nażekać.

Zdecydowanie zgadzam się z poprzednią opinią, brak kompetencji, wszystkim wmawia choroby. Przez niego mojego chrześniaka mogło nie być na tym świecie!!!!!!!!!! Lekarz bez powołania!! Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!

Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!

dziwie sie ze ten pan nadal ma prawo do wykonywania zawodu-u wiekszosci moich kolezanek widzi nowotwory i wczesne ciaze z zagrozeniem poronienia-nie chcesz stresu nie idz do niego!