lekarz Piotr Szafranek

Psychiatra

Pierwsza wizyta u Pana Doktora spełniła moje oczekiwania.Lekarz kompetentny i wrażliwy na cierpienia pacjenta.Dolegliwości nerwicowe,które mi dokuczają,zostały dogłębnie omówione i wyjaśnione.Poświęcił mi ok. godzinę czasu.Przez cały czas był bardzo uprzejmy i dociekliwy.Poruszył wiele aspektów choroby w tym sprawy przyjmowanych leków i chorób współistniejących.Temu Lekarzowi naprawdę można zaufać.Od pierwszych chwil wizyty miałem wrażenie,iż znajduję się u właściwego lekarza,który traktuje mnie poważnie i nie chce niczego przeoczyć.Dziękuję Panie Doktorze za tę pewność,iż wybrana droga leczenia jest słuszna.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Poznań"?

Empatia
ul. Piątkowska 41 A/7
Oddział leczenia uzależnień
Podolańska 46
60-626 Poznań
oddział neurologi i chorób zakaźnych
ul. Szpitalna
Os. Pod Lipami 15/126