dr Piotr Szkodziak

Świetny specjalista, a przy tym sympatyczny, poświęca dużo czasu, widać, że zależy mu na pomocy pacjentce.

Pan doktor jest cudownym człowiekiem, świetnym specjalistą, leczyłam się u niego ponad rok. Z tym ze jeśli pojawiają się problemy z zajsciem w ciążę to niestety ale mnie pomógł.

Swietny specjalista!!! Jestem oczarowana dr Szkodziakiem! Spełnił moje wszelkie oczekiwania jako lekarz a także jako człowiek. Jest kompetentny, uczciwy i bardzo uprzejmy... Dzięki niemu już za miesiąc będę cieszyła się moim Synkiem! ;-) Bez zastrzeżeń poprowadził moją ciążę i pomimo problemów z jakimi borykałam się od samego początku C, wyprowadził ją na "prostą" :-) Szczerze POLECAM dr Szkodziaka!!!

Szczerze POLECAM dr Szkodziaka!!!

Fantastyczny lekarz takich lekarzy więcej.

Fantastyczny lekarz takich lekarzy więcej.

Świetny specjalista, miły, uprzejmy, a przy tym poświęca pacjentce odpowiednio dużo czasu!

Super lekarz polecam kompetentny,poświęca dużo czasu pacjentce ,odpowie na pytania, doradzi,poprowadzi ciążę,w każdej chwili można do niego zadzwonić udzieli porady

Najlepszy lekarz ginekolog jaki mi się przytrafił w życiu. Polecam wszystkim kobietom! Miły, kompetentny, konkretny!

Doskonały lekarz, wspaniały człowiek. Polecam wymagającym.

Doskonały lekarz, wspaniały człowiek. Polecam wymagającym.