lek. med. Piotr Taborowski

Urolog

Z czystym sumieniem polecam pana doktora. Bardzo spokojnie i profesjonalnie podchodzi do problemu pacjenta. Przed wizytą były trochę obały co do doktora, ale dla tego że pacjenci nie chętnie piszą opinie. A opinie bardzo pomagają innym . Także nie ma czego obawiać się. Doktor bardzo godny polecenia i zaufania. Dziękuję panie doktorze za profesjonalne podejście i pomoc w rozwiązaniu problem. Życzę powodzenia we wszystkim i wszystkiego dobrego. Serdecznie pozdrawiam. 5 z 5 gwiazdek zdecydowanie.

Z czystym sumieniem polecam pana doktora.
Także nie ma czego obawiać się. Doktor bardzo godny polecenia i zaufania.
Serdecznie pozdrawiam. 5 z 5 gwiazdek zdecydowanie.

Trafiłam do dr z synkiem na pogotowie chirurgiczne z urazem. Lekarz który się nie spieszy. Sprawdził dokładnie historie choroby. Obejrzał zdjęcia z wcześniejszych badań. Zainteresował się pacjentem i jego historia. Przedstawił swoją opinię i wytłumaczył ją. Zbadał dziecko co w tych czasach jest rzadkością, często lekarze nawet nie wstają od biurka. Miał podejście do dziecka, mój syn zazwyczaj jak zobaczy biały kitel ucieka a w lekarza był wpatrzony jak w obrazek. Jestem pod wrażeniem, że można jeszcze trafić na takich lekarzy, którzy mają czas dla pacjenta, nie olewają go i rozmawiają.

U P.Piotra robiłem wazektomie. Lekarz miły. Wytłumaczył wszystko. Spokojny. Opanowany. Cały zabieg trwał godzinę w znieczuleniu miejscowym. Podczas zabiegu nic nie bolało. Lekarz rozmawiał na różne tematy aby rozluźnić atmosferę. Dostałem prywatny numer w razie potrzeby konsultacji lub jakiś pytań. Po 4 dniach lekkiego bólu i dyskomfortu wszystko wróciło do normy. Jestem zadowolony z zabiegu. Polecam tego lekarza z czystym sumieniem. Jest ok.

Wydaje się dobrym lekarzem przepisał antybiotyk zobaczymy czy pomoże. Dokładnie bada , raczej nie zbywa pacjenta.

Doskonaly lekarz , chory pod opieka Tego lekarza czuje sie bardzo bezpiecznie. 100% kompetencji.Jestem 2 lata po bardzo trudnej operacji urologicznej przeprowadzonej przez dr.Taborowskiego.

Rozumie i realizuje swój wybór specjalizacji zgodnie z zainteresowaniem, talentami -pracowity, zgłębia wiedzę, kulturalny, serdeczny -lekarz ,któremu warto zaufać, który zna swą służbę i zadania.

Świetny lekarz z ludzkim podejściem do pacjenta. Cierpliwie wszystko tłumaczy sytuację chorego i po prostu interesuje się nim