Urolog Zabrze

Urolog Zabrze lekarz Paweł Stelmach

Revitamed, II Filia Przychodni ,, Nasza Rodzina”
ul. Kondratowicza 1C
41-800 Maciejów, Zabrze

Bardzo oddany swojej pracy, ciepły i godny zaufania. Nowoczesnie podchodzi do sprawy, gdyby dać doktorowi możliwości jakie oferują zachodnie bądź skandynawskie szpitale w mojej ocenie jest w stanie wiele zdziałać. Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Sandra

Specjalistyczna Pomoc Medyczna "MEDSERVICE"
M. Skłodowskiej-Curie 34
41-819 Zabrze

Perfekcjonistka, bardzo uprzejma, poświęca wystarczająco dużo czasu dla każdego pacjenta, tłumaczy dokładnie wszystko i rozwiewa wątpliwości. Znakomita lekarka, bardzo skuteczna.

Opinia dodana przez: Kazimierz

3 Maja 62
41-800 Zabrze

To była moja pierwsza wizyta u lekarza z tej dziedziny.
Planowałem skorzystać z wizyty w gabinecie na ulicy Barlickiego w Gliwicach, ale naczytałem się tyle negatywnych opinii o lekarzach tam pracujących i o samej placówce, że zrezygnowałem i w ogóle odechciało mi się iść do lekarza urologa.
Niestety mój problem często dawał o sobie znać, więc postanowiłem jednak pójść.
Szukałem i znalazłem. Dr Ryszard Zbroński, specjalista urolog, specjalista ...

To była moja pierwsza wizyta u lekarza z tej dziedziny.
Niestety mój problem często dawał o sobie znać, więc postanowiłem jednak pójść.
Szukałem i znalazłem. Dr Ryszard Zbroński, specjalista urolog, specjalista chirurg. Przyjmuje w centrum Medicover w Gliwicach.
Poszedłem z duszą na ramieniu, pełen obaw.
Niepotrzebnie.
Okazał się uprzejmym i kompetentnym lekarzem.
Dzień dobry, co panu dolega... Wysłuchał, zbadał, potem ja wysłuchałem możliwości leczenia, metod i na czym polegają i jaki mogą mieć efekt. Przy wypisywaniu skierowania jeszcze raz odpowiedział na wszystkie moje pytania.

Gabinet podzielony na 2 części, badanie w części drugiej, co by ktoś postronny nie zajrzał z korytarza.

Samo centrum Medicover jest dosyć nowoczesne, bez kolejek, bez tłoku pacjentów. Wizyty umawiane są na ustalone godziny.

Tak więc pozdrawiam i nie bójcie się tego lekarza :]

Opinia dodana przez: marcinek SG marcinek

ma duże doświadczenie i wiedze.Cena adekwatna do wizyty Profesorskiej . Dość jasno tłumaczy przyczyny choroby i rodzaj potrzebnego leczenia.

Super lekarz bardzo mi pomógł leczę się 10 lat i jestem pod kontrolą Doktora.Jestem zadowolony i polecam Doktora innym pacjentom

Opinia dodana przez: tadeusz

Pracownia Rezonansu Magnetycznego
ulica 3-go Maja 13-15
41-902 Zabrze

Zabrze

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
św. Barbary 1

Urolodzy w mieście Zabrze