Chciałabym podzielić się opinią o lekarzu. W listopadzie 2010 r poddałam się operacji halluxa i palców koślawych, operacja nie udała się. W marcu 2011 r noga była powtórnie operowana przez tego samego lekarza, bez skutku. Nie mogłam chodzić szukałam pomocy w kilku placówkach służby zdrowia, jednak nikt nie chciał podjąć się kolejnej próby operacji. Po 9 miesiącach zwolnienia z chorą nogą wróciłam do pracy. Przez przypadek znajomy lekarz polecił mi dr. Tarkowskiego, który w październiku 2012r podjął się operacji rekonstrukcji stopy. Po operacji stopa była ładna, palce- równiutkie. W marcu 2014 r zdecydowałam się na operację drugiej stopy. Wiedziałam że skoro będzie ją operował dr. Tarkowski to musi się udać. Tak też się stało operacja udała się. Stopa jest ładna, bez halluxa, palce są równiutkie. Po kilkunastu latach chodzenia w lato w krytych butach, będę mogła założyć zwykłe sandały. To wszystko dzięki Panu dr. Tarkowskiemu. Za co jeszcze raz bardzo dziękuję.
z poważaniem Alina Rogalska

Jestem po dwóch operacjach palucha koślawego ( lewa stopa maj 2015, prawa lipiec 2015) u doktora Tarkowskiego I nie mogę napisać nic innego : doskonały ortopeda, konkretny, rzeczowy i przy tym bardzo miły. Jestem bardzo zadowolona z efektów operacji i gdybym miała kiedykolwiek przeprowadzać jakieś operacje na stopach to napewno wybrałabym się do doktora Tarkowskiego ! Jeszcze raz dziękuję doktorze ☺ Kamila M.

Jeszcze raz dziękuję doktorze ☺ Kamila M.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)