dr Piotr Tybura

Psychiatra

Profesjonalny, daje z siebie 100% uwagi, odpowiada na pytania i słucha pacjenta co skutkuje dobrym dobraniem leków. Jako człowiek bardzo miły, komunikatywny z otwartym umysłem. Śmiało polecam :)

Bardzo dobry lekarz i człowiek. Wyprowadził mnie z ciężkiego stanu depresyjnego. Leki były dobrze dobrane i bezpiecznie dozował dawki. Jest rzetelny, zawsze odpowiada na pytania. Nie naciąga na pieniądze i nie "wygania" z gabinetu. Nie rozumiem tych negatywnych opinii.

Bez komentarza. Po prostu brak słów....Bardzo mało "punktów" się należy. Nie polecam, stanowczo nie.

Fantastyczny człowiek. Wyprowadził mnie z bardzo ciężkiego stanu. Człowiek godny zaufania, super specjalista. Polecam go serdecznie. Pozdrawiam, Aneta Kuczkowska

Pozdrawiam,
Aneta Kuczkowska

Bardzo słabo zna się na lekach. Przy braku dobrania leku zbywa pacjenta. Radzi aby poszedł na terapię. Przyjmuje zbyt dużo pacjentów dziennie by móc się skupić. Po prostu typowy doktorek nastawiony tylko na kasę. Pod maską uśmiechniętego czai się cyniczny typ.

Bardzo konkretny i kompetentny jako lekarz , jako człowiek bardzo ludzki , wyrozumiały o dużej empatii.Gorąco polecam.

Nie ma pojęcia o doborze leków. Każdy z czterech leków które mi zapisał to porażka. Wtedy pacjenta nieudanym dobraniem leku kieruje na terapię. Ma "wyprany" mózg nieaktualnym freudyzmem. Pod maską " miłego" podejście cwaniackie, nacelowane na kasowanie i brak empatii.

Superrrrrr !!!!!! polecam w 100%, cudowny człowiek, wspaniały lekarz. Pomógł mojemu dziecku i za to zawsze będzie dla mnie Wielki !!!

Lekarz to za małe słowa.Przyjaciel pomagający ludziom.Pan Piotr Tybura to człowiek z wielkim sercem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo kompetentny, symaptyczny, już sama rozmowa bardzo pomaga. Życiowo podchodzi do problemów i potrafi z łatwością "przejrzeć" pacjenta. W 100% polecam.