lekarz Piotr Widawski

2,2
2,6
1,8
2,4

Nie mam pojęcia dlaczego takie opinie. Od dawna chodzę do Pana doktora i zawsze wszystko super. Nigdy nie ma problemu z receptą czy badaniami.

Poszlam na konsultacje zwiazana z bolem piersi, dostalam skierowanie na usg (pakiet Medicover). Rozczarowalam sie poniewaz nie zaproponowano mi badania beta na wykrycie ciazy mimo ze sugerowalam ze moge w ciazy byc. Pan doktor stwierdzil ze bolesne piersi nie maja zwiazku z pierwszymi tygodniami ciazy.

Pan doktor najpierw kazał mi się ze sobą skontaktować fizycznie, a potem nakrzyczał że nie poszłam do szpitala. Bo on mi nie pomoże. Ogólnie nie polecam wręcz odradzam

Ogólnie nie polecam wręcz odradzam

Najgorszy typ lekarza. Nieuprzejmy, arogancki, przemądrzały. Nie traktuje poważnie pacjentów, szczególnie tych na abonamencie Medicover. Na wizycie lekarz ani mnie nie wysłuchał, ani nie zbadał, ani nie wystawił skierowania na badanie, anie nawet nie wypisał recepty. TRAGEDIA.

Najgorszy typ lekarza. Niepozorny, arogancki, przemądrzały. Nie traktuje poważnie pacjentów, szczególnie tych na abonamencie Medicover. Na wizycie lekarz ani mnie nie wysłuchał, ani nie zbadał, ani nie wystawił skierowania na badanie, anie nawet nie wypisał recepty. TRAGEDIA.