dr n. med. Piotr Wychowańskidr n. med. Piotr Wychowański - zdjęcie profilowe

- tomografia,
- pantomogram,
- cefalometria,
- periotest

Konkretny i rzeczowy lekarz z powołania. Wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewając wątpliwości. Skuteczny. Nowoczesny sprzęt i dobre materiały. Polecam nawet najbardziej wymagającym.

Niedawno doktor wyrywał mi ósemkę. Trwało to może z 5 minut łącznie ze znieczuleniem. Bez bólu, a następnego dnia nie czułam żadnego dyskomfortu, choć koleżanki puchły i je bolało. Polecam doktora, cieszę się, że trafiłam w jego ręce-na jego fotel :)

Polecam doktora, cieszę się, że trafiłam w jego ręce-na jego fotel :)

Doktor otrzymuje ode mnie same oceny 5!!!!!!Komentarz zbędny,jest najlepszy. Zostaję na leczeniu u doktora Piotra i to mój lekarz. Adam.

Doktor otrzymuje ode mnie same oceny 5!!!!!!Komentarz zbędny,jest najlepszy.
Zostaję na leczeniu u doktora Piotra i to mój lekarz.
Adam.

Najlepszy chirurg!!!! Polecony przez znajomych,teraz polecam i ja.Przede wszystkim bardzo,bardzo dokładny i tłumaczy wszystkie zawiłości medyczne,w taki sposób,że poczułam się na fotelu u Doktora bardzo wyjątkowo i wiedziałam,że jest 100% szczery w tym,co mówi i robi.Na chwilę obecną mąż ma implanty zrobione przez Doktora (bezproblemowo) i piękne korony,które wyglądają jak naturalne zęby.Ja jestem po leczeniu kanałów zęba -myślałam,że ząb nie nadaje się do uratowania i trzeba go wyrwać, jednak Doktor uratował go i mam w tym miejscu piękny odbudowany ząb,tak że nikt się nie domyśla,że nie jest naturalny :) Jestem bardzo zadowolona i zdecydowałam się również na implant,bo to co robi Doktor,to cudo!

Leczymy się u doktora Piotra od 8 lat,zawsze bez zarzutu,konkretnie,z dowcipem,znajomym poleciliśmy,również bardzo zadowoleni.Czyszczenie zębów najdokładniejsze i bardzo delikatnie u pani Edytki,polecam,zawsze z uśmiechem. A.

Świetny lekarz, podjął się naprawy tego co zrobil inny lekarz, przeleczyl mi wszystkie zęby bez naciagania. Przy ostatnim, ktory wygladal ok, otworzyl go z zastrzeżeniem, że jesli, bedzie ok to zamknie mi go na własny koszt. (Z wierzchu ok a w srodku tragedia). Pelen zakres uslug, super sprzet. Gdy przyjechalam z córką, po wypadku na placu zabaw, przyjął nas bez zapisu, nie wziął złotówki. Mam sliczny usmiech i to tylko dzieki doktorowi. Spelnił moje marzenie, by móc uśmiechać się od ucha do ucha.

Ok, najtaniej może nie jest ale jakość bez zarzutu. Zdecydowanie polecam.

Ok, najtaniej może nie jest ale jakość bez zarzutu. Zdecydowanie polecam.

Wybitny lekarz,specjalista.Nie opowiada bajek,tylko proponuje konkretny plan leczenia.Długo nie mogłam zdecydować się na implant,ale to była najlepsza decyzja,jestem bardzo zadowolona z wyboru,a efekt zaskoczył nawet mojego męża.Mam nowy piękny uśmiech. Z całego serca polecam dr Wychowańskiego-cierpliwość,pełne zaangażowanie i profesjonalizm!

Zdecydowanie najlepszy chirurg w Polsce!!! U doktora Piotra leczy się cała moja rodzina,już trzy pokolenia. Dokładnie omówił ze mną przebieg leczenia i zabiegu.Wszystko przystępnie,uczciwie,miło i z humorem :) Człowiek,do którego mam 100% zaufania.

Zdecydowanie najlepszy chirurg w Polsce!!!
U doktora Piotra leczy się cała moja rodzina,już trzy pokolenia.

Bardzo dobry i najdroższy w Warszawie. Cena za jakość usługi.

Bardzo dobry i najdroższy w Warszawie. Cena za jakość usługi.