lek. med. Piotr Zabul

Ginekolog położnik, Ginekolog

Pracuję obecnie w Szpitalu Swissmed oraz Szpitalu Specjalistycznym w Gdyni Redłowie jestem absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Będąc jeszcze studentem obserwowałem prace lekarzy w dziedzinie diagnostyki oraz terapii płodu. Lekarze Ci przekazywali mi nie tylko swoją wiedzę i umiejętności zdobyte za granicą, ale także zarazili mnie pasją do tej dziedziny medycyny. Będąc pod olbrzymim wrażeniem ich umiejętności postanowiłem podążać ich śladem udając się na liczne staże oraz szkolen...

Bardzo miły i sympatyczny, ale tą urodą strasznie onieśmiela;-)

Bardzo miły i sympatyczny, ale tą urodą strasznie onieśmiela;-)

Do dr Zabul chodze od paru miesięcy i jest świetnym lekarzem.Podchodzi do pacjentki z dystansem,ale jest miły i uprzejmy.Wyczerpująco odpowie na każde zadane pytanie. POLECAM :):):):):):)

POLECAM :):):):):):)

Z czystym sumieniem polecam tego lekarza, zna się na rzeczy i można mu w 100% zaufać. Mam za sobą już kilkanaście wizyt (ciąża) i dzięki niemu nie poroniłam kolejny raz. POLECAM

Miły,sporo czasu poświęca na badanie,trafnie diagnozuje.Polecam.

Miły,sporo czasu poświęca na badanie,trafnie diagnozuje.Polecam.

O tym Lekarzu mogłabym wypowiadać się godzinami w samych superlatywach. Zaangażowany, anielsko cierpliwy, przesympatyczny. Prowadził moją pierwszą ciąże. Co prawda poroniłam ją w 10tym m-cu, ale dzięki temu że byłam pod opieką właśnie dr Zabula, wszystko skończyło się bez żadnych powikłań. Za jakiś czas znów będziemy starali się o dzidziusia i nie wyobrażam sobie aby jakiś inny lekarz miał prowadzić moją ciążę! Mam do niego 100 % zaufanie. Mogę polecić tego lekarza z pełną odpowiedzialnością!

Bardzo kompetentny,a przy tym miły i godny polecenia lekarz!Postawił doskonałą diagnozę,a podczas wizyty poświęca naprawdę sporo czasu informując dokładnie o przebiegu badania jak i leczenia. Polecam pacjentkom i serdecznie Pana Doktora pozdrawiam;) Anna

Anna

Nie wiem jakim cudem ten pan ma tyle pozytywnych opinii. z tego co mi wiadomo skarżą sie na niego i pacjenci i ludzie z ktorymi pracuje w przychodni. Ja bylam u niego jakies 1.5 roku temu i zdecydowanie okazal sie najmniej kompetentnym lekarzem na swietokrzyskiej.Postawil diagnoze, (pomimo moich tlumaczen ze to niemozliwe) ktora 3 dni pozniej wysmialo 2 innych lekarzy. Ponownie, z przymusu wybralam sie do niego jakies 2 tyg temu i niestety zdania nie zmienilam. Wypisal zwolnienie z bledami, a kierujac na badania nie wyjasnil co jest do nich ...

Wypisal zwolnienie z bledami, a kierujac na badania nie wyjasnil co jest do nich wymagane. nie polecam.

dziś byłam u tego sympatycznego lekarza, odpowiedział na każde moje pytanie, doradził. Czułam się trochę skrępowana bo lekarz bardzo młody, ale polecam go każdej kobiecie, która chce znać odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

Trafiłam przypadkowo dzis do doktora Zabula, zdziwila mnie sama persona tego Pana. Mlody do tego przystojny lekarz, poczatkowo skrepowana jednak pozniej rozluznilam sie calkowicie fachowym podejsciem do pacjenta. Spelnil moje oczekiwania, poswiecil wystarczajaco duzo czasu, wytlumaczyl wszystko o co pytalam. Z czystym sumieniem moge polecic :)

wspaniały lekarz nie znam lepszego ginekologa polecam w 100% świetnie prowadzi ciąże chodziłam również przed ciąża godny zaufa mogłabym tak pisać bez końca w samych superlatywach jesteśmy z męzem bardzo zadowoleni oby więcej takich lekarz z powołaniem serdecznie pozdrawiam