dr n. med. Piotr Zajkowski

3,7
3,7
3,5
3,6

Doskonały, rzetelna konsultacja i usg szyi u synka. Polecił nam tego specjalistę chirurg w szpitalu, do ponownej diagnozy, ponieważ poprzednie badanie wykonanie gdzie indziej, budziło wątpliwości laryngologa. Trafiliśmy na profesjonalistę, godnego zaufania.

Chciałbym podzielić się opinię o tym lekarzu laryngologu - ultrasonologu, gdyż nigdzie na internecie nie ma o nim opinii a być powinna. Otóż wizyta prywatna u tej osoby w placówce LUX MED okazała się dla mnie kompletną pomyłką. Jeszcze nigdy nie spotkałem tak niekulturalnego lekarza. Być może natrafiłem na jego zły dzień ale to niczego nie usprawiedliwia. Gdy jeszcze dobrze nie wszedłem do gabinetu, lekarz zdenerwowany zaczął się mnie pytać po co do niego przyszedłem. Po co taka młoda osoba przychodzi na USG. Zaznaczam, że byłem u kilku laryngologów i jeden mi mówił o wykonaniu USG. Żaden z lekarzy nie zachowywał się jak Pan Zajkowski, wcześniejsi lekarze chcieli mi pomóc. Gdy wytłumaczyłem mój problem, m.in. ból szyi zostałem wyśmiany przez lekarza. Powiedział żebym się leczył na głowę cały czas na mnie wrzeszcząc i wymachując rękoma. Byłem trochę przestraszony. Na ból powiedział, że go to nie obchodzi i będzie bolało. Podawał imię i nazwisko jakiegoś człowieka, który podobno z podobnym problemem namówił jakiegoś lekarza na zabieg a teraz założył mu sprawę. Czy tak się zachowuje profesjonalista? Czy mówi pacjentowi takie rzeczy? Byłem w szoku. Wg mnie brakuje mu też wiedzy i kompetencji. Przejechałem specjalnie 110KM i zapłaciłem za prywatną wizytę 125 zł. Lekarz mnie w ogóle nie słuchał, używał ordynarnego języka. W ogóle mi nie pomógł. Po wizycie wyszedłem emocjonalnie zgwałcony. Gdyby nagrać tą wizytę ukrytą kamerą, można by podać lekarza za obrażanie pacjenta. Wiem, że brzmi to jak przesada, ale nią nie jest. LUX MED powiniem się wstydzić za tego lekarza. Myślę, że nie pierwszy i nie ostatni raz ktoś został tak potraktowany. Przestrzegam przed wizytą u tego Pana. Ale samą obsługę w LUX MEDZIE wspominam jako fachową i miłą.

Bardzo dobry i konkretny lekarz. Bardzo fajnie przeprowadził wywiad a następnie samo badanie. Szczegółowo omówił wynik badania, poza tym komunikatywny z poczuciem humoru. Godny polecenia.

Doktora Piotra poleciła mi lekarz laryngolog, zapewniając, że jest to najlepszy specjalista od ślinianek, jakiego zna. Od razu powiedziała, że jest to jej znajomy i wizyta jest prywatna. Ponieważ ufam Pani Doktor w 100%, bez wahania wyłożyłam 180 złotych i. . było warto. Nie mam żadnych zastrzeżeń. USG trwało dość długo, doktor Piotr cały czas mnie zagadywał, rozśmieszał, zaczepiał. Ma baaaaardzo specyficzne poczucie humoru, jednak jego komentarze nie kolidują z tym, czym zajmuje się zawodowo - opis badania jest bardzo dokładny i wyczerpujący. Doktor podchodził z uśmiechem do całej sprawy, sprawiając, że wyszłam z gabinetu uśmiechnięta od ucha do ucha, jednak przekonana, że zostałam potraktowana poważnie i dokładnie. Jestem zadowolona i spokojna i swoje ślinianki. Lekarza polecam ludziom z poczuciem humoru i dystansem.

Absolutnie odradzam. Wizyta bardzo nieprzyjemna, masa niestosownych komentarzy dotyczących np. wieku czy biustu, zwracanie się per "ty", wypytywanie o intymne sprawy niemające związku z wizytą u laryngologa. Lekarz dodatkowo wygłasza prywatne uwagi niedotyczące leczenia, np. ile dzieci powinno się mieć i w jakim wieku. Skierowanie na wizytę otrzymałam w celu sprawdzenia niepokojącej zmiany w rezonansie, której jednak doktor nie znalazł w badaniu usg laryngologicznym. Dzięki temu to była jedyna wizyta u tego lekarza. Skończyło się skargą w przychodni i do rzecznika praw pacjenta, który stwierdził naruszenie praw do poszanowania intymności i godności.

Godny polecenia.Odpowiedział mi na wszystkie zadane pytania.Udzielił wielu wskazówek. Podczas badania mogłam na monitorze obserwować obraz i uzyskać komentarz do kazdego obrazu.

Wg mnie bardzo profesjonalne podjscie, uprzejmy, wyczerpująco wytłumaczyl mi zawilość moich dolegliwości oraz tego konsekwencje. Polecam.

Doskonały specjalista. Otwarty, skupiony na pacjencie, z holistycznym podejściem diagnostycznym. Buduje bardzo ciepla i swobodna atmosfere w ktorej nawet o trudnych sprawach rozmawia się lekko. Szczerze rekomenduje.

Bardzo rzeczowy, wysokiej klasy specjalista, do tego miły, uprzejmy, łagodny dla dzieci. Świetny lekarz i człowiek. Wytłumaczy, podpowie, jestem pod wrażeniem. W pełni zasłużony pozytyw. Naprawdę warto odwiedzić Pana Doktora w razie potrzeby USG. Nie spieszy się, pomimo wielu pacjentów na korytarzu, stąd znaczne opóźnienia przed gabinetem...

Z dr Piotrem Zajkowskim miałam przyjemność poznać się w 2010r, kiedy to od razu zdiagnozował u mnie nowotwór ślinianki i wskazał mi odpowiednie osoby, które w najbardziej kompetentny sposób podeszły do sprawy. Wizyta u niego mimo średnio zadowalającej diagnozy była bardzo przyjemna. Może i mój "drogi" doktor nie należy do najtańszych, ale z pewnością nie żałuję wydanych pieniędzy. Polecam wszystkim dr. Zajkowskiego, ponieważ to doskonały specjalista, z ogromną wiedzą i wielkim sercem. Teraz chodzę już tylko na kontrole i muszę przyznać, że żałuję, że widujemy się tak rzadko ;) Pozdrawiam ...

Pozdrawiam serdecznie i wystawiam najwyższą ocenę!