Bellderma Lekarze Specjaliści Oksana Zarewycz-Skórka

Nasi lekarze

Dermatolog   (+6 więcej)

Kompleksowość leczenia

Super obsługa, dobre ceny i zabiegi w miłej atmosferze. Dziękuje za przyjęcie. Mam nadzieje, że jeszcze do Państwa zawitam.

Kompleksowość leczenia

Polecam najlepszego dermatologa pod słońcem panią doktor Oksane! Cudowna kobieta, dzięki której wzrosła moja samoocena i znów lubię patrzeć w lustro. Polecam Marta Mankiewicz.

Kompleksowość leczenia

W Belldermie uświadomiono mi, że usta starzeją sie tak samo jak nasza skóra... człowiek jednak uczy się całe życie ;-) Faktycznie zauważyłam, że usta wyglądają gorzej ale byłam pewna, że nic się nie da z tym zrobić. Zasugerowano mi rozważenie mezoterapii albo laseru ClearLift. Wybrałam to drugie, choć dopiero teraz (nie wiem czemu tyle zwlekałam!) i efekty są na prawdę w-o-w.

Kompleksowość leczenia

Japoński masaż twarzy poleciła mi koleżanka. Nie mówiła za dużo o samym zabiegu ale i j nie pytałam - wystarczyło mi to co widziałam; jaka była rozpromieniona jakąś taka odmłodzona. Tu efekty mówią same za siebie no i do zobaczenia od JUZ!

Kompleksowość leczenia

bardzo milo sie zaskoczylam :) super relaksujacy masaz twarzy do tego przyjemna atmosfera relaksująca aż nie chciało się wychodzić :) nie raz jeszcze wroce :)

Kompleksowość leczenia

Po pierwszej wizycie mam miłe odczucia, doktorka miła, doświadczona, podała mi sporo fajnych rad jak dbać o mój typ skóry by pozbyć się niechcianych zaskórników na twarzy. Moja ocena to 5/5

Kompleksowość leczenia

Wizyta u prawdziwego specjalisty, doświadczenie dr Oksany jest imponujące, równie imponująca praktyka podejście do pacjenta. Pani Oksano osobiście dziękuje. A.Maren

Kompleksowość leczenia

Nie ukrywam poszlam bo kolezanka opisywala super wrazenia po jakims masazu japonskim twarzy, pomyslalam ze skoro tak zachwala to i ja pojde. Ot i ja teraz zachwalalm kolezankom bo masaz fantstyczny ogromnie mila pani mozna sie zrelaksowac po wsze czasy

Kompleksowość leczenia

Fajnie, ze tak skrupulatnie sa wypelniane wszystkie procedury reżimu sanitarnego, wypełnia sie przed wizytą formularz, mierzona temp wiec na prawde widac ze mozna bezpiecznie sie udac na zabieg w tych czasach i nie miec watpliwosci

Kompleksowość leczenia

Za dlugo by pisac co pani doktor Oksana dla mnie i mojej twarzy oraz pewnosci siebie zrobila wiec dodam tylko ze polecam ja jako doktora i jako czlowiek ma tez wspaniale podejscie do innego czlowieka, wyrozumiale, pelne empatii dziekuje

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii