Bellderma Lekarze Specjaliści Oksana Zarewycz-Skórka

Nasi lekarze

Dermatolog   (+6 więcej)

Kompleksowość leczenia

Oby takich specjalistów jak doktor Oksana było więcej w tym kraju, jestem bardzo bardzo zadowolony i cieszę się że akurat do tej pani trafiłem

Kompleksowość leczenia

Dobry lekarz, ceny w porządku, miłe podejście do pacjenta, gabinet w dobrej lokalizacji niedaleko pętli łatwo trafić

Kompleksowość leczenia

Na wizycie dowiedziałam się jak mogę pomóc swojej cerze, co możemy zrobić by realnie poprawić jej wygląd - bez gruszek na wierzbie, szczerość, konkrety i działania!

Kompleksowość leczenia

Bardzo skutecznie i sprawnie wdrożone odpowiednie leczenie, już jest lepiej. Co wazne poprawa nastapila szybciej niz myslalam. To sie ceni

Kompleksowość leczenia

Poszłam tam pierwszy raz bo polecono mi masaż kobido. Nie miałam za wiele do stracenia, ale nie nastawiałam się na nic wielkiego. A był to najprzyjemniejszy masaż jakiego ddośwaidczyła moja skóra chyba kiedykolwiek. Serdecznie polecam gabinet i Panią którą ten masaż robiła, świetna specjalistkai miły człowiek

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii