Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Słoneczny Stok

Kompleksowość leczenia

dziś każdy narzeka a ja stwierdzam że moja poradnia jest super. Z paniami w rejestracji dogadać się można bez problemu, sprawy załatwiają ekspresowo w przemiłej atmosferze. Dodzwaniam się zawsze kiedy tego potrzebuję , oczywiście może nie za pierwszym wybraniem numeru ale zdaję sobie sprawę że nie ja jedna dzwonię.Mam swojego lekarza - kompetentnego ,zawsze uprzejmego więc nie mam powodu do narzekania. Dziwię się pacjentom którzy utyskują na każdym forum- jeżeli coś nie odpowiada zawsze przecież można zmienić placówkę i się nie ekscytować niepotrzebnie.

Kompleksowość leczenia

Super lekarze! - zawsze gotowi nieść pomoc i ze stoickim spokojem przyjmują nawet tych "zdenerwowanych"co to zawsze mają coś przeciw. Sympatyczne Panie w rejestracji pracują jak"Stonogi" tu wyjąć kartę , tu ksero zrobić, tu Pacjent o coś pyta i telefon dzwoniący ciągle trzeba odebrać( rąk brakuje), w międzyczasie biegną do gabinetu lekarskiego bo coś potrzebne na cito - jestem pod wrażeniem

Kompleksowość leczenia

bardzo fajna poradnia co prawda duży ruch ale Panie z rejestracji tak sprawnie nim kierują że aż miło. Choć już mieszkam poza Białymstokiem to nie rozstaję się ze swoją starą poradnią. Oceniam bardzo dobrze.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii