NZOZ Almed-Elektra

Opieka medyczna
Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

Personel oraz Pani Doktor nieprzyjemna, brak przekazu informacji na temat diagnozy. Przy próbie zadawiania pytań i drążenia problemu , oczekiwaniu na odpowiedź, bądź w końcu opinii "fachowca" w temacie...wyprosiła słowami, że nie ma czasu na przeglądanie skanu wypisu ze szpitala, ponieważ ma innych pacjentów, a literki są małe i długo by czytać ( w poczekalni ani żywej duszy) ale...podobno teleporady alergologiczne ma jeszcze. Ciekawe dlaczego? Mnie też z wysypką u dziecka chciała "odhaczyć" teleporadą, ale nalegałam na tradycyjną wizytę. Jednak baaardzo rozczarowana nią jeatem. Teraz szukam innego alergologa.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii