NZOZ SZPITAL SPECJALISTYCZNY ARTMEDIK

0,0

Kompleksowość leczenia

W wyniku przebytego zapalenia ucha w uchu utworzyła mi się narośl, która bolała i pogarszała słyszenie na to ucho. Trzeba było osunąć ją chirurgicznie. W czwartek wieczorem zostałem przyjęty na oddział, w piątek zrobiono zabieg, a w niedziele zostałem wypisany do domu. Sam zabieg odbył się szybko i bez komplikacji. P. doktor był bardzo profesjonalny i cały czas opisywał co właśnie robi, a więc przez cały czas czułem się bezpiecznie. Teraz czuje się znakomicie. Bardzo dziękuje Panu doktorowi za dobrą robotę!

Kompleksowość leczenia

W sierpniu mój 5 letni synek z zapaleniem płuc trafił na oddział dziecięcy tego szpitala. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to, że jest to przytulny i przyjazny oddział dla dzieci. Do tego zarówno lekarze jak i pielęgniarki mają bardzo dobre podejście do dzieci. O każdego małego pacjenta siostry bardzo się troszczyły. Mój synek został szybko zdiagnozowany i podano mu zestaw odpowiednich leków, po których poczuł się lepiej. Po paru dniach zostaliśmy wypisani do domu:).

Kompleksowość leczenia

Z powodu zaawansowanego stadium raka babcia trafiła do przyszpitalnego hospicjum stacjonarnego. Niestety nie jesteśmy wstanie zająć się babcią ponieważ potrzebuje stałej opieki medycznej. Odwiedzamy babcie odzienie i widzimy z jaką troską i czułością personel podchodzi do swych pacjentów. A jak wiadomo jest to bardzo ważne dla ludzi w ostatnim etapie ich życia. Nie chciałam tego robić ale musiałam oddać tam babcie bo tam są wstanie lepiej się Nią zająć ode mnie. Za co bardzo dziękuje.

Kompleksowość leczenia

Parę dni temu przewróciłem się w domu, upadłem tak nie fortunie, że plecami przejechałem o kant stolika. Dość poważnie rozciąłem skórę na plecach, a rana obficie krwawiła. Udałem się na SOR tego szpitala. Zostałem szybko opatrzony, przemyto i założono opatrunek. Okazało się, że nie trzeba szyć. Dla pewności lekarze wykonali prześwietlenie, torsu i głowy. Gdy okazało się, że wszystko jest ok zostałem wypuszczony do domu :)

Kompleksowość leczenia

Moja 4 letnia córeczka miała bardzo wysoką gorączkę, i trafiliśmy na oddział dziecięcy tego szpitala. Przyjęto nas niemal od razu. Po chwili u córki stwierdzono mocne odwodnienie. Dostała masę kroplówek po których poczuła się lepiej. Oczywiście dostała też lekarstwa dzięki którym wróciła do zdrowia. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu personelu zarówno lekarskiego jaki pielęgniarskiego jak także ich błyskawicznego działania. Do tego mają wspaniałe podejście do dzieci. Dziękuje!

Kompleksowość leczenia

ciocia bardzo narzekała na ból w kolanie i znaczne ograniczenie ruchomości tego kolana. wylądowała na oddziale ortopedycznym jędrzejowskiego szpitala. lekarz ortopeda wytłumaczył jej na czym będzie polegał zabieg, któremu zostanie poddana. jak sama mówiła: po wytłumaczeniu przez lekarza poczuła się spokojna. wstawiono jej endoprotezę. operacja zrobiona fachowo i pewnie. chodzi na rehabilitację. jest bardzo zadowolona - ból minął i powoli może też chodzić.

Kompleksowość leczenia

Siostra przebywała na oddziale neonatologicznym ze swoim wcześniakiem. Stan malca stabilny jednak to wcześniak. Spotkała się z bardzo fachowym i zdecydowanym podejście lekarzy.Pomogli bardzo dużo. Pielęgniarki miłe i uśmiechnięte, a sam oddział niesamowicie przyjazny dla swoich małych pacjentów oraz ich matek. Mały dostł wypis ze szpitala, rośnie zdrowy a moja siostra jest bardzo zadowolona, że mogła lekarzom z tej placówki powierzyć zdrowie synka.

Kompleksowość leczenia

córeczka chciała małego kotka. sprawiliśmy jej więc zwierzaka lecz z czasem skarżyła się nam, że ma bardzo zatkany nos i oczy jej łzawią. poszliśmy do poradni alergologicznej przy szpitalu im.Biegańskiego. wizyta umówiona bardzo szybko i łatwo. pani doktor zbadała córeczkę no i okazało się, że ma alergię na kocią sierść. córce pani dr przepisała leki a kotka zabrała szwagierka.

Kompleksowość leczenia

Matka poddała się operacji żylaków na oddziałe chirurgicznym. Bardzo ją bolały nogi kiedy chodziła. Lekarze w bardzo miły sposób wyjaśnili, że operacja w jej przypadku jest konieczna i cieszą się że się na nią zdecydowała. Podeszli do zabiegu bardzo profesjonalnie, a ulga jaką matka odczuła parę dni po opuszczeniu szpitala świadczy o profesjonalizmie wykonywanych w nim zabiegów. Jest zadowolona.

Kompleksowość leczenia

Ginekolog z tego szpitala prowadził moją ciąże. W marcu tego roku w tym szpitalu przyszła na świat moja córeczka. Prowadzący mnie lekarz odbierał poród. Pan doktor bardzo przyjazny i kompetentny. Co do samego porodu był on przeprowadzony fachowo i bez kompilacji. Czułam wsparcie położnej. Jak i była pod dobrą opieką po samym porodzie.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii