Odnowa Huta - Centrum Relaksu i Regeneracji

Nasi lekarze

Kompleksowość leczenia

Już na wejściu czuć było super atmosferę - spokój, fajną muzykę i delikatny zapach, co od razu działa relaksująco. Wnętrze jest ładnie urządzone, wszystko czyste i schludne, co dla mnie jest mega ważne. Obsługa w salonie jest na luzie, ale jednocześnie profesjonalna. W poczekalni można się wygodnie rozsiąść i poczekać na swoją kolej, co jest fajne, bo czas szybko leci. Podsumowując- na pewno wrócę!

Podsumowując- na pewno wrócę!

Kompleksowość leczenia

Pani Anita nie tylko doskonale zna się na swojej pracy, ale także tworzy atmosferę pełną spokoju i relaksu. Serdecznie polecam jej usługi każdemu, kto szuka profesjonalnego masażu w Krakowie.

Kompleksowość leczenia

Właśnie wróciłem z mojego pierwszego masażu i jestem w szoku, jakie to dobre uczucie! Miałem masaż relaksacyjny i czuję się, jakbym leżał na plaży przez cały dzień. Masażystka była mega profesjonalna, a atmosfera tam... no po prostu czysty chill. Jak szukacie miejsca, żeby się zresetować, to gorąco polecam!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii