Premium Clinic WrocławPremium Clinic Wrocław - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

Premium Clinic Wrocław

O nas

Premium Clinic to wielospecjalistycze prywatne centrum medyczne oferujące szeroki zakres usług diagnostycznych i leczniczych. Zlokalizowane jest ono w ścisłym centrum miasta, przy Placu Dominikańskim. Powstało ono z myślą o osobach poszukujących profesjonalnej opieki medycznej o standardzie premium. Centrum tworzy grupa lekarzy, których oprócz doskonałego wykształcenia i doświadczenia cechuje również empatyczne podejście do pacjenta.

Nasi lekarze

Poradnia neurologiczna

Poradnia neurologiczna dla dzieci

Neurolog dziecięcy   (+3 więcej)

Poradnia neurochirurgiczna

Poradnia medycyny podróży

Hepatolog   (+3 więcej)
Choroby zakaźne   (+3 więcej)

Poradnia radiologiczna - badania USG

Radiolog   (+3 więcej)
Specjalista USG   (+3 więcej)

Poradnia dermatologiczna

Traumatolog   (+4 więcej)

Poradnia gastrologiczna

Gastroenterolog   (+3 więcej)

Poradnia gastrologiczna dla dzieci

Gastrolog dziecięcy   (+4 więcej)

Poradnia medycyny rodzinnej

Poradnia endokrynologiczna

Endokrynolog   (+3 więcej)

Poradnia endokrynologiczna dla dzieci

Endokrynolog dziecięcy   (+4 więcej)

Poradnia nefrologiczna

Poradnia hepatologiczna

Poradnia hematologiczna

Poradnia chorób zakaźnych

Hepatolog   (+3 więcej)
Choroby zakaźne   (+3 więcej)

Poradnia angiologiczna

Angiolog   (+3 więcej)

Kompleksowość leczenia

Klinika na najwyższym poziomie, bardzo przyjazna dla pacjenta. Byłam na wizycie u dermatologa, Pani dr okazała się bardzo rzeczową, wnikliwą, skrupulatną osobą. Obsługa w całej klinice miła i pomocna a to myślę zasługa obsługi recepcji, która z uśmiechem i zaangażowaniem służy pomocą.

Kompleksowość leczenia

Bardzo miła obsługa na recepcji, oraz profesjonalne przeprowadzona konsultacja dermatologiczna. Uzyskałem informacje o niezbędnych lekach, dalszym przebiegu leczenia oraz o rokowaniach na wyleczenie. Konkretnie, na temat i bez niepotrzebnego wymuszania następnych wizyt. Zdecydowanie polecam!

Kompleksowość leczenia

W Premium Clinic do tej pory odbyłem jedną wizytę i już wiem, że na pewno tam wrócę. Oferowany poziom obsługi pacjenta przewyższył moje oczekiwania, bazujące na dotychczasowych doświadczeniach. Profesjonalne podejście do pacjenta dało się zauważyć od momentu kontaktu z recepcją, aż po konsultację lekarską. Szczerze polecam

Kompleksowość leczenia

Placówka duża, pełen profesjonalizm. Widać, że lekarze słuchają pacjenta oraz że idą „na jakość” a nie na ilosc, co jest na bardzo duży plus. Polecilam rodzinie i znajomym i są również zadowoleni!

Kompleksowość leczenia

Placówka świetnie położona, auto można zaparkować w Galerii i spacerkiem 3m. Bardzo duży wybór specjalistów, Pani w sekretariacie bardzo miła. Korzystałem z Neurologa dziecięcego i jestem bardzo zadowolony - Pani doktora zaangażowana, skrupulatna wszystko wytłumaczyła i zapisała oraz zrobiła USG na wizycie. Oby więcej takich przychodni.

Placówka świetnie położona, auto można zaparkować w Galerii i spacerkiem 3m.
Bardzo duży wybór specjalistów, Pani w sekretariacie bardzo miła.

Kompleksowość leczenia

Placówka w centrum miasta. Po wejściu do budynku recepcja wskazuje jak dojść do przychodni. Duży wybór specjalistów. Korzystałam z pomocy kardiologa i onkologa. Miałam wykonane na miejscu badania USG i holter a u onkologa wideodermatoskopię. Obsługa miła, kompetentna, wyniki badań do odbioru w krótkim czasie. Polecam szukającym dobrej opieki- nie zawiedziecie się.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii