Stomatologia Medicover - WołoskaStomatologia Medicover - Wołoska - zdjęcie profilowe

Stomatologia Medicover - Wołoska

Nikt nie ocenił jeszcze tej placówki.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi opinię!

O nas

Z przyjemnością informujemy że od 2 stycznia 2019 roku Medicover Stomatologia Wołoska funkcjonuje w nowej lokalizacji. Teraz nasza placówka mieści się przy ul. Wołoskiej 22A. Nasi pacjenci mają teraz do dyspozycji 6 gabinetów stomatologicznych, w których zapewniamy szeroki wachlarz usług.

Zależy nam, aby Pacjent w naszych placówkach czuł się komfortowo, dlatego przykładamy szczególną uwagę do przytulnego wystroju placówek oraz obsługi na najwyższym poziomie. Te elementy składają się na miejsce przyjazne, oferujące usługi najwyższej jakości.

Zakres usług oferowanych w placówkach to m.in.:

stomatologia zachowawcza,
kompleksowy plan leczenia, dostosowany do potrzeb i możliwości pacjenta
ortodoncja, z zastosowanie innowacyjnych metod leczenia ,
leczenie kanałowe,
protetyka,
chirurgia stomatologiczna,
implanty zębowe,
ortodoncja dla dzieci i dorosłych,
stomatologia estetyczna,
znieczulenie bez bólu,
pełna diagnostyka radiologiczna, RTG, CBCT z wykorzystaniem najnowszych metod obrazowania 3D,
stomatologia dziecięca.
Aby zapoznać najmłodszych Pacjentów z dentystą i atmosferą w gabinecie stomatologicznym, zapraszamy naszych najmłodszych pacjentów na bezstresowe bezpłatne wizyty adaptacyjne. Do dyspozycji Dla najmłodszych pacjentów centrum stomatologicznego przygotowaliśmy atrakcyjny kącik zabaw i przystosowany gabinet dentystyczny.

Zapisy na wizyty do lekarza dentysty w Stomatologia Medicover Wołoska:

W związku z otwarciem nowej placówki przy ul. Wołoskiej 22A, gabinety stomatologiczne, obecnie przyjmujące pacjentów w Centrum Medicover Wołoska, z dniem 13.12.2018 zostaną zamknięte.
Na wizytę w nowej placówce można się umawiać już od 14.12.2018.

Oferowane usługi stomatologiczne dostępne są dla wszystkich pacjentów, w tym również dla osób nie posiadających opieki medycznej w Medicover.

Nasi lekarze

Stomatolog   (+3 więcej)