lek. dent. Michał Sekura

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Byłam na wyrwaniu dwóch ósemek jednocześnie u doktora. A, że nigdy nie miałam problemów z zębami, nawet jednej plomby to bardzo się stresowalam. Pan doktor jest najlepszym lekarzem jakiego spotkałam na swojej drodze. Bardzo profesjonalny, uprzejmy. Przed zabiegiem powiedział jak będzie przebiegać cały zabieg, odpowiadał na moje pytania i uspokajał . Sam zabieg wykonany z należytą precyzją, szybko, sprawnie, bezboleśnie. Polecam tego lekarza z czystym sumieniem.

Doktor zajął się moją najgorszą/najtrudniejszą ósemką, dolną, która wyrosła poziomo. Wyobrażałam sobie czarne scenariusze (poprzednie ósemki usuwane u innych lekarzy to był horror), a wszystko poszło bardzo sprawnie, pięknie się zagoiło i co najdziwniejsze - po zejściu znieczulenia nic nie bolało. Obyło się nawet bez leków przeciwbólowych. Do tego lekarz uprzejmy i uśmiechnięty. Bardzo polecam!

Uswałam w Centrum Medycznym u doktora Michała 2 ósemki dolne, z czego jedna leżała w kosci. Oba zabiegi były wykonane bardzo profesjonalnie. Doktor wszystko wcześniej powiedział, a same zabiegi przebiegly w bardzo fajnej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona, bo chociaż wszyscy mnie straszyli, to doktor sprawił że usuwanie nie było takie straszne.

Wyrwałam u pana doktora 4 zatrzymane ósemki i z ani jedną nie było problemów! Bardzo polecam i dziękuję!

Byłam u tego Pana doktora na zabiegu dłutowania 8 . Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu oraz postawy lekarza. Kulturalny , miły odpowiedzial na wszystkie pytania przed i po zabiegu. sam zabieg był dość skaplikowany ale Pan doktor zrobił to profesjonalnie i rana goi sie bardzo szybko. Naprawdę świetny specjalista polecam!

Ekstrakcja ósemki u tego lekarza to horror. Nie potrafił sobie poradzić z prostym (w opinii innych chirurgów, którzy oceniali zdjęcie zęba przed i po ekstrakcji) zabiegiem. Niemiły w kontakcie. Sprawiał wrażenie jakby zupełnie nie wiedział, co ma robić. Nie udzielił informacji o przebiegu zabiegu. Z komplikacjami po zabiegu borykałam się przez miesiąc. Nie polecam!