Szpital Specjalistyczny im. Wł. Biegańskiego

Kompleksowość leczenia

moja mama w związku z tym, że łatwo powstawały siniaki i wolniej goiły się rany oraz czuła się zbyt często zmęczona, trafiła na oddział wewnętrzny szpitala w Jędrzejowie. wykryto u niej cukrzycę typu II. poleżała trochę w - jak sama powiedziała - super warunkach, na schludnej sali, z miłą i profesjonalną opieką. dostała przepisaną insulinę, zmieniła nawyki żywieniowe. jest zadowolona, że wcześnie u nie ją wykryto, i jak sama mówi : "można z cukrzycą żyć".

Kompleksowość leczenia

W wakacje uczestniczyłam w kolizji drogowej. uderzył w nas samochód. Z powodu bólu w okolicy głowy i karku pogotowie zabrało mnie do szpitala. Trafiłam na SOR tego szpitala. gdzie przeprowadzono mi wszystkie badania. Okazało się, że wszystko jest ok. Po podaniu kroplówki, leków przeciwbólowych wypuszczono mnie do domu. Objawy już się nie powtarzały. Byłam pod bardzo dobrą opieką lekarską.

Kompleksowość leczenia

na oddziale chirurgii ogólnej miałam przeprowadzony mały zabieg laparoskopowy pęcherzyka żółciowego. Dolegliwości ze strony pęcherzyka żółciowego u mnie były spowodowane przez obecność złogów. przed zabiegiem lekarze wykonali szereg badań, podeszli bardzo profesjonalnie do mojego przypadku. bardzo szczegółowo wyjaśnili mi zasadność i cel zabiegu. jestem bardzo zadowolona. ból minął.

Kompleksowość leczenia

usunięto mi tutaj, na chirurgii, wyrostek robaczkowy. co za ulga. operacja odbyła się sprawnie, szybko. lekarze widać doświadczeni, profesjonalni, pielęgniarki uśmiechnięte, bardzo pomocne. po tej operacji nie ma sladu - tak dobrze zrobiona. bardzo bardzo jestem zadowolony.

Kompleksowość leczenia

Ostatnio wyciskałem sobie krostę w okolicy skroni, poszła mi z niej ropa. Na zajątrz rano miałem spuchniętą okolice skroni i oka, zaczynało boleć. W ciągu dnia obrzęk narastał. Pojawiło się limo tak jak bym dostał w twarz i miał podbite oko. Zdecydowałem się udać na SOR ponieważ było po 23. Po przyjeździe dyżurny lekarz od razu mnie przyjął. Okazało się, że wdał się stan zapalny w wyniku wyciśnięcia krosty. Lekarz przepisał mi maść łagodzącą objawy oraz antybiotyk na zapalenie. Objaśnił wszystko a do to był bardzo uprzejmy. Szybko zostałem obsłużony przez co szybko mogłem wrócić do domu. Po zastosowaniu leków zapalenie i opuchlizna zniknęły dzięki przepisanym lekom.

Kompleksowość leczenia

W ramieniu nasilał się ból zwłaszcza w nocy, stopniowo następowała ograniczenie zakresu ruchu. Po wizycie u lekarza ortopedy, zostałem skierowany do tego szpitala. Tam na oddziale ortopedycznym miałem wykonany zabieg artroskopowy mojego barku. Lekarze okazali się profesjonalistami, sama operacja trwała dość krótko a po okresie rekonwalescencji nie odczuwałem już żadnych niedogodności. Jestem bardzo zadowolony, że wszystko się udało.

Kompleksowość leczenia

Ostatnio miałem bardzo wysoki puls. Udałem się na SOR gdzie od razu zostałem przyjęty. Po wstępnej diagnozie i podaniu leków stabilizujących, po czym przeniesiono mnie na Wewnętrzny. Tam przeprowadzono szereg badań. Po czym został zdiagnozowany problem kardiologiczny. Przepisano mi leki dzięki którym sytuacja ma się już nie powtórzyć. Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu personelu zarówno SORu jak i oddziału wewnętrznego.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii