Zakład Opiekuńczo-Leczniczy

Kompleksowość leczenia

moja mama w związku z tym, że łatwo powstawały siniaki i wolniej goiły się rany oraz czuła się zbyt często zmęczona, trafiła na Oddział chorób wewnętrznych i diabetologii Szpitala Specjalistycznego im. Władysława Biegańskiego w Jędrzejowie wykryto u niej cukrzycę typu II. poleżała trochę w - jak sama powiedziała - super warunkach, na schludnej sali, z miłą i profesjonalną opieką.

Kompleksowość leczenia

Rodziłam w tym szpitalu dwa razy. Chłopca w 2012 i dziewczynkę w 2014. Przez te 2 lata zauważyłam jak szpital się rozwija. W obu przypadkach porody były bez zastrzeżeń. Zarówno lekarz jak i położna fachowi, a do tego bardzo sympatyczni. Sam poród dobywał się w przyjaznej atmosferze. Personel w o obu przypadkach starał się jak mógł aby mi pomóc w tej sytuacji. Jeśli będę kolejny raz w ciąży na pewno zdecyduje się na poród w tym szpitalu.

Kompleksowość leczenia

W w zeszłym miałem wypadek. Mianowicie stałem na balkonie (1 piętro) i obluzowała się barierka. Spadłem z balkonu nieszczęście na trawę. Trafiłem na SOR, gdzie skierowano mnie na ortopedie. Natychmiast poddano mnie operacji kręgosłupa. Dzięki szybkiej interwencji lekarzy i długiej rehabilitacji udało mi się wrócić do zdrowia.

Kompleksowość leczenia

Od pewnego czasu miałem problemy z oczami, łzawiły bolały i parę innych objawów... Byłem w paru poradniach okulistycznych niestety bez większego efektu. Dopiero tu znalazłem pomoc. Po szczegółowych badaniach dostałem krople do oczu (musiałem je zamawiać bo to nowość i ich nie ma w aptece), które przyniosły mi ulgę.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii