- 45204 placówki

tel. 34 361 16 92,  34 344 49 19

Dolna Wilda 6
61-552 Poznań
tel. 722 227 777

Bez dwóch zdań dr Andrzejewski to najlepszy lekarz z równie najlepszym podejściem do pacjenta. Badanie USG (w moim przypadku stawu skokowego) wykonane dokładnie, wszystko dokładnie opisane i wyjaśnione. Z czystym sumieniem i z całego serca polecam!
Opinia dodana przez Eryk

Bednarska 6
60-571 Poznań
tel. 61 8433 712

Miejsce bardzo przystępne zarówno jeśli chodzi o ceny jak i podejście do pacjenta i panujący klimat. Byłam pierwszy raz na szybkie zatrucie - jakoś wieczorem zaczął mnie strasznie boleć ząb, w którym miałam już pewien ubytek, niespecjalnie wiedziałam gdzie się udać i brat znalazł Candeo - przyjęli od razu (na szczęście, bo ból był nie do zniesienia) i mam zatruty. W przyszłym tygodniu idę do wykończenia ząbka i zamierzam kontynuować ...
Opinia dodana przez Kasia Gr

ul. Zagórska 15
Kielce
tel. 570 954 767

Wszystko ok. Tak się cieszę, że wreszcie trafiłam na idealnego lekarza :) Na tym zależało mi najbardziej, więc OkoEkspert z Panią Barchan-Tworek na czele to prawdziwy skarb na mapie Kielc. Za tydzień zapisałam mamę, jestem pewna, że ta wizyta też przebiegnie pozytywnie.
Opinia dodana przez Maja T.

ul. Milczańska 48B
Poznań
tel. +4861 2248 685

Najlepiej zajrzeć samemu i się przekonać jak tam jest, bo opinie tego i tak nie oddadzą. Miejsce budzi zaufanie już od wejścia zanim się jeszcze wyląduje na fotelu a później może być tylko lepiej. Chodzę tutaj raczej z drobnymi problemami (i mam zniżkę z kartą kibica:P) - mimo, że jestem drobnym pacjentem to i tak podejście do mnie jest zawsze super i czuję się tutaj bardzo miło (nawet jak wiercą:P)
Opinia dodana przez Palla
Placówka z wielkim sercem! Bardzo dobrze dobrana jest cała załoga. Nie dość, że znają się rewelacyjnie na swojej specjalizacji to do tego są to przemili, uczynni ludzie. Kiedy znalazłam się u Nich każdy odpowiadał mi na pytania, cierpliwie wyjaśniał. Nikt nie był obojętny, nikt mnie nie olewał, nie usłyszałam od nich złego słowa. Powinno być tak we wszystkich ośrodkach zdrowia. Do tego mój stan zdrowia znacznie się poprawił. Jestem bardzo ...
Opinia dodana przez Eliza
Intima Clinic

GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Kraków
tel. 570552055

Problem tam na dole? Ja wiem, ze może być wstydliwy :/ Sama przez to przeszłam. U mnie chodziło o nietrzymanie moczu. Męczyłam się długo, ale w końcu postanowiłam cos z tym zrobić. Szukałam trochę lekarza i tak znalazłam doktora Tomasza Bastę. Pomogli mi i czuje, ze w końcu żyję! Nie wstydzę się chodzić na basen, nie wstydzę się spotykać ze znajomymi. W ogóle żyć się w końcu nie wstydzę. Wspaniale!
Opinia dodana przez Renata

GROMADZKA 24C
30-714 Kraków
tel. 509397998

Z całą pewnością mogę stwierdzić, że jest to jedna z najlepszych klinik stomatologicznych w mieście. Byliśmy na pierwszej wizycie z 3.5 latkiem. Bardzo dobre podejście do dziecka. Aż sam byłam zdziwiona że syn chętnie współpracował. Na pewno wrócimy.
Opinia dodana przez Kinga

Al. Jana Pawła II 66
Warszawa
tel. 664394808

Polecam serdecznie. Wszystko naj, naj ,naj. Pani Justyna wyleczyła mnie z trądziku a moja skora jest idealna jak pupa niemowlaka. Jestem mega wdzięczna za to i przeszczęśliwa. Z radością patrzę w lustro.
Opinia dodana przez Monia