Filtry ›Wyniki wyszukiwania- 45701 placówek
Placówka z wielkim sercem! Bardzo dobrze dobrana jest cała załoga. Nie dość, że znają się rewelacyjnie na swojej specjalizacji to do tego są to przemili, uczynni ludzie. Kiedy znalazłam się u Nich każdy odpowiadał mi na pytania, cierpliwie wyjaśniał. Nikt nie był obojętny, nikt mnie nie olewał, nie usłyszałam od nich złego słowa. Powinno być tak we wszystkich ośrodkach zdrowia. Do tego mój stan zdrowia znacznie się poprawił. Jestem bardzo …
Opinia dodana przez Eliza
Polecam serdecznie. Wszystko naj, naj ,naj. Pani Justyna wyleczyła mnie z trądziku a moja skora jest idealna jak pupa niemowlaka. Jestem mega wdzięczna za to i przeszczęśliwa. Z radością patrzę w lustro.
Opinia dodana przez Monia
Problem tam na dole? Ja wiem, ze może być wstydliwy :/ Sama przez to przeszłam. U mnie chodziło o nietrzymanie moczu. Męczyłam się długo, ale w końcu postanowiłam cos z tym zrobić. Szukałam trochę lekarza i tak znalazłam doktora Tomasza Bastę. Pomogli mi i czuje, ze w końcu żyję! Nie wstydzę się chodzić na basen, nie wstydzę się spotykać ze znajomymi. W ogóle żyć się w końcu nie wstydzę. Wspaniale!
Opinia dodana przez Renata
Z całą pewnością mogę stwierdzić, że jest to jedna z najlepszych klinik stomatologicznych w mieście. Byliśmy na pierwszej wizycie z 3.5 latkiem. Bardzo dobre podejście do dziecka. Aż sam byłam zdziwiona że syn chętnie współpracował. Na pewno wrócimy.
Opinia dodana przez Kinga
W wyniku przebytego zapalenia ucha w uchu utworzyła mi się narośl, która bolała i pogarszała słyszenie na to ucho. Trzeba było osunąć ją chirurgicznie. W czwartek wieczorem zostałem przyjęty na oddział, w piątek zrobiono zabieg, a w niedziele zostałem wypisany do domu. Sam zabieg odbył się szybko i bez komplikacji. P. doktor był bardzo profesjonalny i cały czas opisywał co właśnie robi, a więc przez cały czas czułem się bezpiecznie. …
Opinia dodana przez Karol
W Belldermie uświadomiono mi, że usta starzeją sie tak samo jak nasza skóra... człowiek jednak uczy się całe życie ;-) Faktycznie zauważyłam, że usta wyglądają gorzej ale byłam pewna, że nic się nie da z tym zrobić. Zasugerowano mi rozważenie mezoterapii albo laseru ClearLift. Wybrałam to drugie, choć dopiero teraz (nie wiem czemu tyle zwlekałam!) i efekty są na prawdę w-o-w.
Opinia dodana przez Anonim
Gimenedikę poleciła mi znajoma, która dojeżdża do tej kliniki spoza miasta. Faktycznie, jest godna polecenia i na pewno będę przekazywała pozytywne opinie dalej. Pełna diagnostyka, pełny pakiet badań i skuteczne leczenie. Pacjentka jest traktowana jak człowiek, nie jak kolejny przypadek medyczny. Polecam.
Opinia dodana przez Ela
Miejsce warte polecenia. Uprzejmy personel, profesjonalna obsługa i wyposażenie. Świetni specjaliści. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez Anonim
Serdecznie polecam ten gabinet na Warszawskim Mokotowie! Cały zespół wykazuje się profesjonalizmem i troską o Pacjenta na każdym kroku. Od recepcji po samą wizytę, wszystko przebiegało sprawnie i w miłej atmosferze. Zarówno stomatolog, jak i chirurg zadbali o to, bym czuł się komfortowo i wyczerpująco odpowiedzieli na wszystkie moje pytania. Czułem, że jestem w dobrych rękach, a efekty leczenia przerosły moje oczekiwania. To miejsce, do którego zdecydowanie warto wracać.
Opinia dodana przez G
Po kilku przygodach z nieudanymi teleporadami na NFZ podjąłem decyzję o tym, żeby przejść się do lekarza rodzinnego prywatnie i muszę przyznać, że widać sporą różnicę w zaangażowaniu w leczenie pacjenta. Polecam doktor Anetę Wirkijowską, która swoimi radami uspokoiła mnie i na spokojnie wytłumaczyła co mi może dolegać zlecając wymagane badania.
Opinia dodana przez Mikołaj
Serdecznie polecam Poradnie Educatio. Rozmaitosc uslug ogromna! Wszystko zalatwione - logopeda, psycholog, psychiatra. Po tym wydana profesjonalna opinia. Super diagnostyka, szybkie terminy. polecam!
Opinia dodana przez Monika
Godne polecenia miejsca na mapie Krakowa :) Personel b. sympatyczny i pomocny, przemiłe panie pielęgniarki. Lekarze z fachem w ręku, doświadczeni i rzetelni. Korzystam od pół roku i nigdy nie miałam żadnych problemów, wręcz przeciwnie
Opinia dodana przez Urszula
Bardzo dobra opieka od pierwszej konsultacji aż po zakończenie zabiegu. Pani doktor Żukowska wszystko szczegółowo tłumaczy i rozwiewa wątpliwości.
Opinia dodana przez Lemonka
Wspaniali specjaliści, personel i świetny sprzęt specjalistyczny. Profesjonalizm lekarzy specjalistów i poświęcony czas pacjentowi w tego typu chorobach ma ogromne znaczenie dla psychiki. Doceniam i polecam
Opinia dodana przez Ada
Ostatnio wyciskałem sobie krostę w okolicy skroni, poszła mi z niej ropa. Na zajątrz rano miałem spuchniętą okolice skroni i oka, zaczynało boleć. W ciągu dnia obrzęk narastał. Pojawiło się limo tak jak bym dostał w twarz i miał podbite oko. Zdecydowałem się udać na SOR ponieważ było po 23. Po przyjeździe dyżurny lekarz od razu mnie przyjął. Okazało się, że wdał się stan zapalny w wyniku wyciśnięcia krosty. Lekarz …
Opinia dodana przez Kamil
Bardzo piękny gabinet i dbanie o pacjenta na najwyższym poziomie, z polecenia przyszłam i nie żałuję, bałam się o ceny w takim gabinecie ale na szczęście wszystko mi wytłumaczono i podano kwoty leczenia które w innych są podobne. Bardzo polecam bo czuję się zadbana przez panią doktor i personel
Opinia dodana przez Anonim
Udzielają pomocy całym rodzinom, podpowiadają jak rozwiązać problem. Polecam! Pomogą na pewno, bo nie ma takiego problemu, którego nie można rozwiązać! Wchodząc do gabinetu, czujesz, że atmosfera jest tam taka, że nie jesteś już sam z problemem. Nie ma mowy o krytyce czy ocenianiu, jest zrozumienie i pomoc! Dziękuję!
Opinia dodana przez Marta
Placówka świetnie położona, auto można zaparkować w Galerii i spacerkiem 3m. Bardzo duży wybór specjalistów, Pani w sekretariacie bardzo miła. Korzystałem z Neurologa dziecięcego i jestem bardzo zadowolony - Pani doktora zaangażowana, skrupulatna wszystko wytłumaczyła i zapisała oraz zrobiła USG na wizycie. Oby więcej takich przychodni.
Opinia dodana przez Paweł
Kilka tygodni temu w Klinice Horizon Medical Center wykonywałam zabieg korekcji nosa. Wykonywał go Dr Kulicki, zabieg przeszedł szybko i bez komplikacji https://horizonmedical.pl/korekta-nosa/. Jak na razie mój nos jeszcze się goi ale wygląda, że jestem na dobrej drodze :)
Opinia dodana przez Damian
Ostatnio miałem okazję odwiedzić salon masażu, gdzie pracuje Pani Dominika, i chciałbym podzielić się swoim wyjątkowym doświadczeniem. Od momentu przekroczenia progu salonu, byłem pod wrażeniem profesjonalizmu i dbałości o szczegóły. Wystrój był elegancki, a subtelna muzyka i aromaterapia stworzyły idealne środowisko do relaksacji. Personel okazał się niezwykle uprzejmy i pomocny, a całe miejsce wydawało się świetnie zorganizowane. Sam masaż u Pani Dominiki był prawdziwym mistrzostwem. Jej umiejętności i indywidualne podejście …
Opinia dodana przez Dominika