B. dobry gabinet i fachowe podejście do pacjenta. Polecam znajomym i nieznajomym. Dogodny dojazd i bezpłatny parking.
Bardzo, ale to bardzo boję się dentystów, więc nie stanowię najłatwiejszego typu pacjentów. Pani Doktor jednak ze stoickim spokojem i uśmiechem odpowiedziała na wszelkie pytania, za pomocą zaczarowanej różczki podała znieczulenie i sprawiła, że nic nie bolało, a ja nie mam urazu i z pewnością pojawię się na kolejnej wizycie. https://www.4udentalclinic.pl/
Dentystów boję się panicznie, ale Pani doktor to uczucie odczarowala ;) jeżdżę na wizyty z drugiego końca Warszawy, bo tylko tu nie czuję bólu podczas samych zabiegów jak i podczas wstrzykiwania znieczulenia. I do tego wszystkiego Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą :) https://www.4udentalclinic.pl/
Jeśli ktoś ma wyjazd do szpitala uzdrowiskowego Eskulap na oddział Pumologiczny w terminie 14-02-2015 do 07-03-2015 z okolic TYCHÓW MYSŁOWIC KATOWIC PROSZE O KONTAKT NR TEL 794-653-777 LUB NA E-MAIL janosz.bernadeta@op.pl dziekuje kuracjusz Bogusław
Bardzo dobra klinika chirurgiczna w Warszawie. Miałam tam wycinane wrastające paznokcie, jestem też pacjentką poradni stomatologicznej. Z usług i opieki jestem bardzo zadowolona, miejsce czyste, nowoczesne, bardzo dobrze wyposażone. Łatwo trafić.
Przebywałem w tej placówce dwa razy i muszę przyznać że byłem zaskoczony tak wspaniałą opieką przez personel tego oddziału.Po przybyciu na oddział w chwili ataku zostałem natychmiast poddany szczegółowego badania mojego stanu zdrowia.Zostałem poinformowany na temat mojego stanu zdrowia i metody leczenia przez lekarza .Wykonano koronarografie,w następstwie tego badania wykonano PTCA+stend.Otrzymałem pełne informacje o wskazaniach dotyczących mojego dalszego leczenia oraz materiały edukacyjne dotyczące dalszego postępowania .Warunki na oddziale ,czystość,porządek są …
Jestem zadowolona z rehabilitacji zawsze chetnie wracam z usmiechem A współpraca z terapeutą poprostu super .

Kornela Makuszyńskiego 7
41-706
Ruda Śląska
tel. 32 24 32 998
Byłem już na dwóch wizytach w tej przychodni, a dokładniej u Pana Doktora Zeka i jestem mile zaskoczony, najlepszy lekarz u jakiego byłem. W moim życiu byłem już u wielu lekarzy, ale takiego profesjonalisty nie spotkałem do teraz, Polecam każdemu, który zawiódł się na polskiej służbie zdrowia. Niestety przy okazji moich dwóch ostatnich wizyt dowiedziałem sie, że Doktor Zeka jest na urlopie, czy ktoś posiada numer osobisty Doktora, byłbym bardzo …
Bardzo miłe i profesjonalne podejście do trudnego pacjenta jakim jest dziecko. Pokoje pięknie i profesjonalnie wyposażone. Atmosfera bardzo przyjazna. Polecam wszystkim.
Pan dr Biernat to według mnie bardzo kompetentny lekarz ( cztery specjalizacje ) uprzejmy i miły . Pani z gabinetu EEG to profesjonalistka , przy tym pełna empatii. GORĄCO POLECAM WIZYTĘ W TEJ PORADNI NEUROLOGICZNEJ Piotr K
emalia2@wp.pl pracujemy w nowym miejscu ul. Młynowa 38 lok U8 w Białymstoku telefon b.z. -85 661 05 06 kierownik
Jestem bardzo zadowolona, miła i fachowa obsługa. Z sercem do pacjenta, serdecznie polecam przychodnie i lekarzy
był poślizg w czasie reszta super pełny profesjonalizm obsługa badanie itp itd nic dodać nic ująć i to by było na tyle
Polecam dr.Izabela Nowak ginekolog. Bardzo rzetelny lekarz ze świetnym i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Podczas wizyty czuje pełen komfort i zadbanie o sprawy pacjenta co jest rzadkością. Otrzymuje również odpowiedź na każdą wątpliwość. Pani dr zawsze uśmiechnięta i bardzo miła. Polecam Panią doktor wszystkim kobietą z każdym problemem a nawet i kontrolnie❤️❤️❤️
Wspaniała Przychodnia, wspaniali lekarze i wspaniała obsługa. Leczę się w tej Przychodni od lat (żona również) i nie mogę powiedzieć złego słowa. Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby nie umówić na czas wizyty u lekarza rodzinnego (a tele wizyty są dostępne praktycznie od ręki). Lekarze są bardzo profesjonalni i pomocni. Wyjątkowo profesjonalny personel placówki zawsze pomoże umówić badania w innych placówkach na trudniejsze badania / RTG / USG itd = …
Jestem zadowolony z opieki a zwlaszcza pani Magdalenki z rehabilitacji ,posilki bardzo smaczne ,cieple i na czas.Zal bylo wyjezdzac ale co zrobic ,turnus sie skonczyl i do domu .Ciagle wxpominam pobyt w pokoju 111.Kawiarnia super a zwlaszca kawa cappucino.Pozdrawiam .Marek z Sosnowca.
Trafiłam do placówki w ramach rehabilitacji po zabiegu cieśni nadgarstka (po 8 m-cach, wcześniej korzystałam dwukrotnie z rehabilitacji w innych poradniach); jestem zachwycona podejściem do pacjenta Pań z kinezytorapii - ogromna empatia p. Olgi, Bożenki i Karoliny (akurat te Panie zajmowały się mną). Ćwiczenia, które wykonywałam pod nadzorem tych Pań przyniosły ogromną ulgę. Świadczy to o ogromnej wiedzy i umiejętnościach tych Pań. Stokrotne podziękowanie w powrocie do normalności (prawa ręka). …
Przed pierwszym spotkaniem czułam duży stres ale atmosfera szybko pomogła mi się otworzyć. Rozmowa była spokojna rzeczowa i pomocna. Doceniam szacunek zaangażowanie i konkretne podejście. Zdecydowanie polecam.
Byłam u ginekologa pierwszy raz od dawna i muszę przyznać, że trochę się stresowałam, ale wizyta przebiegła naprawdę dobrze. Pani doktor była spokojna i wszystko dokładnie wyjaśniła, więc czułam się komfortowo. Nie było pośpiechu, mogłam zadawać pytania i nie czułam się oceniana. Samo badanie trwało krótko i było całkiem bezbolesne. Na koniec dostałam wskazówki, o które pytałam.Na pewno będę wracać regularnie:-)
Korzystałem z badań medycyny pracy. Wszystko przebiegło sprawnie. Przychodnia bardzo ładna i zadbana