Filtry ›Wyniki wyszukiwania- 45701 placówek
Dr.m Marlena Woch!!! Chciałabym serdecznie podziękować Pani Doktor za pełen profesjonalizm oraz wyjątkowe podejście do pacjenta. Wizyta przebiegła w bardzo spokojnej i życzliwej atmosferze, co ma ogromne znaczenie, szczególnie dla osób, które odczuwają stres przed leczeniem. Lekarz wykazał się nie tylko dużą wiedzą i kompetencją, ale również empatią, cierpliwością i zrozumieniem. Wszystko zostało dokładnie wyjaśnione, a moje pytania nie zostały zbagatelizowane. Rzadko spotyka się tak dobre połączenie wysokiego poziomu medycznego …
Opinia dodana przez Anonim
Pan Doktor to lekarz z prawdziwym powołaniem. Spokojny, cierpliwy i pełen empatii – z ogromnym szacunkiem podszedł do mojego taty w podeszłym wieku. Wszystko dokładnie wyjaśnił, poświęcił nam czas i dobrał leczenie z troską, tak aby pomóc, a nie obciążyć organizmu. Z całego serca polecam.
Opinia dodana przez Anonim
Najlepsi lekarze ,najlepszy szpital. Moim lekarzem był pan doktor Rafał Staros. Dokładny. Długo rozmawia z pacjentem. Zleca badania jakie się tylko da.Nie wygania do domu. Trzyma do póki się nie wyjaśni co danemu pacjentowi dolega. Wspaniały doktor. Super szpital.
Opinia dodana przez Katarzyna
Z przyjemnością pragnę wyrazić wdzięczność Kierownictwu Przychodni Lekarskiej NZOZ Ri-Med w Łodzi, która zatrudniła lekarza rodzinnego - Pana Aleksandra Winiarczyka. Pan Doktor przyjmuje zarówno dorosłych, jak i dzieci, co mnie zadowala, ponieważ dzięki temu moja rodzina może leczyć się u tego samego internisty. Podczas wizyt Pan Aleksander bardzo wnikliwie i rzetelnie analizuje wyniki przedstawionych badań i trafnie stawia diagnozy. Jego wiedza i doświadczenie mogą być przydatne nie tylko w leczeniu …
Opinia dodana przez Elżbieta
Opnia odnosnie pracy laboratorium a zwlaszcza dotyczy pani Grazyny,ktorej chce podziekowac za zaangazowanie podczas wykonywania badan.Dzieki Pani spokojnemu podejsciu i uprzejmosci cala procedura zawsze przebiega w komfortowej atmosferze,za co serdecznie dziekuje i bardzo sobie cenie. Maria
Opinia dodana przez Anonim
Rzetelne i merytoryczne podejście do pacjenta. Wskazówki i zalecenia dietetyczne podparte solidną wiedzą, co sprawia, że dieta przestaje być okresowymi restrykcjami od wybranych produktów, lecz staje się zdroworozsądkowym podejściem do żywienia. Pani Kasia przyjmuje w Zabrzu, nie w Zabrzeziu ;)
Opinia dodana przez Anonim
Fachowa opieka medyczna. Duży wybór specjalistów. Pełne zrozumienie potrzeb pacjenta. Miła atmosfera. Pomocny personel. Odpowiednie godziny otwarcia placówki. 100% zadowolenia.
Opinia dodana przez Bożena
Pani doktor jest niesamowitą osobą, jej empatia, zrozumienie, spokój i mega doświadczenie powoduje, że nie chce się wychodzić z gabinetu. Kontakt z młodzieżą niesamowity, ale i z rodzicem także. Porównując do innych specjalistów, z którymi miałam przyjemność, Pani dr Katarzyna Witek jest NAJLEPSZA. Z jej wsparciem, diagnozą i leczeniem pozytywny efekt murowany. Zdecydowanie polecam - powinna zostać nominowana na najlepszego psychiatrę dziecięcego. ❤️
Opinia dodana przez Iwona
Bardzo polecam. Miałam tylko 4 sesje hipnoterapii. Mój problem praktycznie już nie istnieje. Moje życie teraz nabiera nowych kolorów. Dziękuję bardzo p. Patrycjo
Opinia dodana przez Anonim
Profesjonalne miejsce. Wspaniali fachowcy. Szczerze Polecam. Żadnego problemu z rejestracją. Pracują tam ludzie którzy znają się na rzeczy. !
Opinia dodana przez Anonim
Wspaniali specjaliści. Profesjonalna i miła obsługa. Leczę się od dłuższego czasu i nigdy nie było żadnego problemu. Szczerze Polecam !!!
Opinia dodana przez Anonim
Rewelacja ! Z moim tatą chodzę od roku do tej przychodni. Zawsze miła atmosfera i fachowy personel. Szkoda że takich placówek jest mało. Polecam !
Opinia dodana przez Anonim
Zdecydowanie polecam. Widać, że Pani stomatolog nie marnowała czasu na studiach. Niezwykle miły, fachowy, spokojny wręcz opiekuńczy personel. Leczę się u Pań już 2 rok i nie wyobrażam sobie, że musiałbym zmienić placówkę.
Opinia dodana przez Wojciech
Jestem bardzo zadowolona z usług tego gabinetu. Okres oczekiwania na wizytę krótki. Personel przyjazny. Polecam usługi !
Opinia dodana przez Dorota
Nietuzinkowe miejsce, w którym po prostu lubi się przebywać. Ciepła, rodzinna atmosfera i opieka wybitnych specjalistów. Czego chcieć więcej? Ja trafiłam pod opiekę pani Anety Osińskiej po urazie stawu kolanowego i po zderzeniu z realiami publicznej służby zdrowia. Dzięki jej wiedzy i zaangażowaniu poczułam się wreszcie bezpiecznie. Otrzymałam mnóstwo bezcennych rad, bo pani Aneta nie tylko ma szeroką specjalistyczną wiedzę i doświadczenie, ale i chętnie się nimi dzieli. Przy tym …
Opinia dodana przez Anna
Serdecznie polecam! Specjaliści światowej klasy, przesympatyczna obsługa, miejsce w którym Pacjent czuje się zaopiekowany, czuje się bezpiecznie, szeroki wachlarz badań diagnostycznych :)
Opinia dodana przez Magdalena
Z całego serca polecam tę poradnię. Przyjmuje w niej wielu fantastycznych lekarzy, jest zawsze czysto, wygodnie, a przemiły personel potrafi zatroszczyć się o pacjenta.
Opinia dodana przez Anonim
Bardzo dobra legionowska przychodnia. Ciepła, rodzinna atmosfera. Lekarze oraz cały personel z długoletnim stażem zasługuje na pochwałę.
Opinia dodana przez Michał
Bardzo ładna i nowoczesna przychodnia. Obsługa kompetentna, pomocna chętnie i uprzejmie udzielająca porad związanych z rezerwacją terminów. Byłam na USG 4D i otrzymałam zdjęcia oraz film z badania w bardzo dobrej jakości. Kadra lekarzy wydaje się być bardzo dobra (jeżeli nie najlepsza w Warszawie), ale korzystałam tylko z usług ginekologa, więc z praktyki nic więcej nie dodam.
Opinia dodana przez Kaśka
Kompleksowa i kompetentna obsługa medyczna. Przyjazny i dobrze wyszkolony personel personel i przyjaźnie nastawieni do pacjenta lekarze.
Opinia dodana przez Anonim