Pani Doktor Katarzyna Kwiatkowska jest najlepszym lekarzem na jakiego trafiłem. Byłem u niej w małym szpitalu w Mikołowie bojąc się czy ja i moje kolano dostanie się w ręce kogoś kto mi właściwie pomoże. Jest wspaniałą lekarką - życzliwą, z dużą empatią i ogromną wiedzą i inteligencją. Nie ma jeszcze skończonej specjalizacji a znacznie lepiej niż wszyscy specjaliści potrafi stwierdzić przyczynę, wyjaśnić kompleksowo każdy problem i przekazać co dalej robić. …
Bardzo dobrze wyposażona placówka. Oceniam usługi stomatologiczne - bo tylko z nich kozystałam. Pozdrawiam
Doskonała opieka.Doktor Kujawski-rewelacja.Pani Jola Palus-również.Doktor De Corde-nie spotkałem lepszej.
Opieka lekarska na najwyższym poziomie. Dr. Leszczyńska to chodzące dobro i ciepło. P. Asieńka z rejestracji i panie z gab. zabiegowego cudowne.
Polecam, najlepsza placówka w Gorzowie, lekarze w porządku, przyjazna atmosfera , super rehabilitacja!
Nowoczesne Centrum Medyczne. Wyśmienici specjaliści. Lokalizacja w centrum Lublina. Bardzo czysto, miła obsługa. Polecam.
W 100% mogę polecić ten gabinet. Młodzi, bardzo doświadczeni lekarze bardzo mi pomogli. Bardzo kulturalni, mili i widać, że dbają o pacjenta. Sam gabinet bardzo nowoczesny. Polecam!
profesjonalna obsługa, p.Anna Górska delikatnie leczy moje zęby, oststnio zakupiła laser i bez borowania leczy
Z całego serca polecam panią dr Jolantę która w profesjonalny sposób zaopiekuje się wzrokiem a miłe dziewczyny profesjonalnie dobiorą najlepsze markowe oprawy w najniższych cenach.Polecam i pozdrawiam Julkaaaaa
Do Warszawskiego Ośrodka Proktologii w szpitalu Św. Elżbiety trafiłam z ciężkim przypadkiem, według lekarzy w innym szpitalu - nieoperacyjnym. Zostałam przyjęta na konsultację i ku mojej ogromnej radości zespół specjalistów docent Kołodziejczak zdecydował się podjąć operacji. Dzięki nim jestem teraz zdrowa, pozbyłam się wstydliwych objawów i wreszcie żyję na pełnych obrotach. Polecam serdecznie szpital, opieka na najwyższym poziomie, czysto, przytulnie.

Szkolna 7a
40-006
Katowice
tel. 32 25 83 603
niezwykle uczynni lekarze, wyrozumieli dla pacjenta i chętnie słuŻĄCY POMOCĄ NIGDY NIE ZOSTAŁE POZOSTAWIONY SA
Dzień dobry W dniu dzisiejszym tj.12.01.2026r odbyła się wizyta u Pana doktora -Wojciech Kopczyński -chirurg. Bardzo dziękuję Panu doktorowi oraz Pani pielęgniarce za pomoc i informację mojemu ojcu ,który ma 83 lata .Który potrzebuję więcej uwagi ,czasu i zrozumienia. Dziękujemy-rodzina Wszystkiego dobrego.
Polecam Panią Anie, wspaniały fachowiec. Wiedza, empatią i zozumienie. Przerobiłem sporo terapii ale to tutaj czuje się w pełni zaopiekowany, wysłuchany i zrozumiany. Polecam !
Jestem pozytywnie zaszokowany poziomem opieki na tym oddziale. Pani doktor Pierścińska zrobi dla Ciebie wszystko co dla niej możliwe. Pielęgniarki wręcz dopominają się by Tobie pomóc. Wszyscy są życzliwi, przyjaźni, czuć od nich "ciepło" i bardzo naturalni. Pobyt tutaj jest ogromną przyjemnością. Twoja choroba idzie w zapomnienie. Bardzo Wam, drogi personelu dziękuję i życzę wielu życzliwych pacjentów.
Szpital w Żorach jest na najwyższym poziomie, czysto sterylnie. Cały oddz Wewnętrzny pod wodzą Ordynatora klasa sama w sobie.ludzie wielkiej charyzmy i poświęcenia,bez reszty oddani pacjentom. w imieniu własnym i Sabiny z sali 11-życzę wam aby wasza miłość do zawodu w waszych sercach gościła w was Forever. dziękuje Ryszard