- 12 placówek
Artyści Uśmiechu Stomatologia

Chorzowska 216
40-101 Katowice
tel. 32 702 82 82

Niedawno zakończyłam długotrwały proces leczenia stomatologicznego. Przy doborze odpowiedniego gabinetu (prawdopodobnie jak większość osób), kierowałam się wcześniejszymi opiniami pacjentów i dlatego mój wybór to Artyści Uśmiechu. Postanowiłam na stronie kliniki umieścić opinię, która przedstawi moje spostrzeżenia z przebiegu leczenia. Zacznę jednak od wyposażenia kliniki, która posiada nowoczesny sprzęt i stosuje najnowsze technologie. Z tego też powodu leczenie odbywało się w komfortowych warunkach, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i zupełnie bezboleśnie. ...
Opinia dodana przez Wiesława
Stomatolog Beata Świątkowska

Ignacego Krasickiego 30/84
30-503 Kraków
tel. 535 803 804

Akurat u mnie zdarzył się mały "poślizg" czasowy stąd nieco niższa opinia, jednak miejsce jak i Pani doktor bardzo godne polecenia! Podoba mi się ten spokój w środku i brak nerwowej atmosfery co przed wizytą w sprawie implantu ( a więc trudną ) się przydaje. Można się czuć w dobrych rękach !
Opinia dodana przez Łukasz
InviMed Klinki Leczenia Niepłodności Gdynia

10 Lutego 16 (II piętro, pion B)
81-364 Gdynia
tel. tel. 500 900 888

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad  i Zaburzeń Rozwojowych

Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa
tel. TEL.: (22) 827 48 22, (22) 350 47 05 KOM.: +48 606 388 973

Wspaniała klinika i wspaniali lekarze - świetny szpital prowadzony przez najwyższej klasy fachowca - profesor Zofię Dudkiewicz. Po tym jak wspaniale zoperowano tu moją córkę, jak mamy jakiś problem zdrowotny w rodzinie to w pierwszej kolejności sprawdzamy w Formmedzie. I nigdy na fachowości pracujących tu lekarzy nie zawiedliśmy się. Widać że pani profesor dba o najwyższą jakość personelu.
Opinia dodana przez Maria

ul. Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa
tel. 22 566 22 22

Rehasport Clinic

ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań
tel. +48 61 833 89 89

Bardzo sprawna i przyjazna obsługa. Zerwany więzozrost barkowo obojczykowy operowany nowatorską metodą, bardzo szybki powrót do sprawności. Obsługa na każdym kroku bardzo miła i kompetentna.
Opinia dodana przez Piotr
Centrum Medicover Aleje Jerozolimskie

Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa
tel. 500 900 500

Pomimo opłacenia wizyty i przyjścia w wyznaczonym terminie i zarejestrowania się w rejestracji! - wizyta nie doszła do skutku. Pan doktor mnie nie przyjął, bo na komputerze nie miał uruchomionej wizyty. Zanim sprawa się wyjaśniła - skończył się czas mojej wizyty. Czyli za 180 zł miała trwać 5 minut. Miałam problemy z odzyskaniem wpłaconych pieniędzy. Szkoda nerwów - porażka.
Opinia dodana przez Joanna
Centrum Medicover Chorzowska