Lekarze Łódź

lekarz Janusz Kozłowski

Aleksandrowska 120 m. 33
91-224 Łódź

Wielkie podziękowania dla pana doktora za uratowanie mi życia. Dziękuję bardzo.........................
Opinia dodana przez: marcin

lekarz Andrzej Kacprzak

Chirurg ogólny, Urolog

przemysłowa 10 m 22
Łódź

od 10 lat jestem pacjentem. Schorzenie moje wymaga ciągłej kontroli. Najwyzsze uznanie pozwalam sobie wyrazić
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Monika Tomaszewska

Endokrynolog, Pediatra

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Jeździłam z synem kilka lat do Pani doktor w Dziekanowie Lesnym,cudowna i miła kobieta a przede wszystkim super lekarz.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Tomasz Waliszewski

Internista, Gastrolog

"Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny'''' Sp. z o.o.
ulica Wigury 19
90-302 Łódź

Lekarz kompetentny, miły, sympatyczny, uprzejmy z ogromną wiedzą medyczną którą z pewnością potrafi wykorzystać nie lekceważy pacjenta. Mogę zdecydowanie polecić w 100% pozytywne podejście do pacjenta
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Jan Bortkiewicz

Chirurg ogólny, Urolog

Pracownia Rehabilitacji
Józefa Ignacego Kraszewskiego 1/5
93-161 Łódź

super, ale wiem, że pracuje w Ośrodku onkologii Kopernika a nie w ZK. Długo czekałam, ale wysłuchał, wytłumaczył, jeśli ktoś wie gdzie przyjmuje prywatnie proszę o informację.
Opinia dodana przez: anna

lekarz Cezary Malicki

Klinika Alergologii i Zdrowia Środowiskowego
św. Teresy od Dzieciątka Jezus 8
91-348 Łódź

Konkretny, kompetentny, sympatyczny fachowiec lekarz doktor CEZARY MALICKI sprawil ze czuje sie gwiazda myslalam ze cale zycie bede kulala chodzla koslawo, a dzis pol roku po operacji smigam na obcasach i znow sie czuje atrakcyjna i nie wiem co to jest bol. Wielkie dzieki Panie Doktorze. Super facet pod kazdym wzgledem. Polecam jako operatora, lekarza to nie jest tylko moja opinia. Wszystkiego co najlepsze dla Pana Panie Doktorze pozdrawiam i ...
Opinia dodana przez: Malgorzata

lek. dent. Barbara Kozłowska

Głogowska 13
93-536 Łódź

Polecam Panią doktor. Wyrozumiałe podejście do pacjenta.W gabinecie przyjemna atmosfera, a leczenie bezbolesne. Po pierwszej wizycie wyszłam miło zaskoczona :)
Opinia dodana przez: Lena

lekarz Ryszard Kołodrubiec

Baczyńskiego 114
91-170 Łódź

Empatyczny, profesjonalny i wspaniały lekarz. Cierpliwie tłumaczy objawy choroby i drobiazgowo analizuje badania laboratoryjne. Bardzo ciepły w kontakcie.
Opinia dodana przez: JERZY

lekarz Konrad Sobczyński

Sierakowskiego 25a/4
91-316 Łódź

Jestem pacjentem Pana doktora Sobczyńskiego od kilku już dobrych lat. W moich oczach Pan doktor to wybitnej klasy specjalista, najlepszy lekarz jakiego miałem okazję poznać. Profesjonalizm na najwyższym poziomie, bardzo rzeczowe i konkretne podejście do pacjenta w połączeniu z życzliwością oraz chęcią pomocy drugiemu człowiekowi to cechy które identyfikują Pana doktora. Nigdy w życiu nie poznałem takiego lekarza który problem drugiego człowieka traktuje jak swój co sprawia że pacjent czuje, ...
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Konrad Kruszyński

Centrum Medyczne Lux-Med
Milionowa 21
93-105 Łódź

Miałam Zaszczyt poznać Zacnego Pana Doktora .Pan Doktor pofatygował się do Kliniki przy ul Czechosłowackiej w celu zbadania mojej osoby.Pan Doktor to Szlachetny Człowiek. Pan Doktor w swojej pracy stosuje zasady pomocy,akceptacji indywidualizacji i tolerancji pacjenta.Pan Doktor to Wspaniały Człowiek.Pan Doktor to Wysokiej klasy Specjalista zaangażowany w swoją pracę.Dziękuje za Wszystko pacjenta Dorota Żaczek
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Piotr Oczkowski

Onkolog

SALVE MEDICA
Szparagowa 10
91-211 Łódź

Lekarz godny polecenia.Wspanialy ,ludzki, wszystko wyjasni . Tylko u takich lekarzy trzeba sie leczyc.
Opinia dodana przez: Edward

lekarz Danuta Pietrucha

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przychodnia
Wschodnia 41
90-272 Łódź

Polecam pania doktor bardzo mila serdeczna pomocna zawsze pomoze wytlumaczy,wszystko co potrzeba.Moj syn bardzo lubi pania i zawsze chetnie idzie .pani doktor z powolania
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Adam Grzywiński

Internista, Lekarz rodzinny

Abrahama Szwajcera 4
91-357 Łódź

Wspanialy lekarz i czlowiek. Widac, ze pomoc ludziom jest jego powolaniem. Potrafi dobrze doradzic nawet kiedy zawodza specjalisci. Pozdrawiam Pani Doktorze i bardzo za wszystko dziekuje.
Opinia dodana przez: KG

lekarz Jakub Foryś

Kusocińskiego Janusza 86a/m.5
94-054 Łódź

Lekarz z powołania, posiadający dużą wiedzę, doskonały specjalista. Dr Foryś to po prostu dobry człowiek!
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Grzegorz Nawarski

Gipsowa 14
91-360 Łódź

Pan doktor to bardzo dobry specjalista z dużą empatia i dużym zaangażowaniem problemu pacjenta zleci badania które są potrzebne do kontroli zdrowia ,Jestem po ostrym rozległym zawale i zawsze dostaje porady i badania dziękuję
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Aleksandra Michowicz

Grunwaldzka 49
91-337 Łódź

Bardzo kompetentna osoba. Dla każdego poświęca dużo czasu. Bada bada aż do skutku. Nawet jeśli trzeba bardzo dużo wykonać badań. Nic nie zostawi ze znakiem zapytania. Bardzo skuteczna i baaaaardzo miła.
Opinia dodana przez: Marzena

dr n. med. Olga Wegner

Onkolog, Hematolog

Pulsmedica
Paderewskiego 6
93-509 Łódź

Doktor szczegółowo odpowiadał na wszelkie pytania, dokonał szczegółowego wywiadu, poświęcił mi bardzo dużo czasu. Dzięki Pani Doktor córka otrzymała szybką pomoc, byłam na każdym kroku informowana o wynikach i kolejnych krokach. Dostałam dużo więcej opieki, pomocy i życzliwości niż mogła bym oczekiwać. Prawdziwy lekarz z powołania, bezinteresowny, kompetentny, a przede wszystkim niezwylke miły i sympatyczny. Najwspanialszy doktor jakiego kiedykolwiek napotkałam, a dużo przeżyć miałam z córką i lekarzami :) Jedyny ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Zdzisława Kocemba

Złotno 91A
94-221 Łódź

!!! Super !!! Pani doktor uratowała mi życie. Jestem jej bardzo wdzięczny !!! Jest przesympatyczna i jako lekarz super fachowiec !!!
Opinia dodana przez: DAREK

lekarz Ola Hofman

Neurolog

Grunwaldzka 6D
91-336 Łódź

Pani doktor jest lekarzem bardzo dokladnym i sumiennym,tlumaczy schorzenie i sposob leczenia,uwazam ze jest lekarzem godnym zaufania.
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Elżbieta Piaskowska

ul. Obywatelska 63/11
93-558 Łódź

Bardzo miła, a przy tym konkretna i kompetentna osoba. Wysłuchała śródmiąższowe zapalenie płuc u córki, które potem potwierdził rtg. Nie nadużywa antybiotyków, ale od nich nie stroni, gdy to konieczne. Widzimy, że odkąd stosujemy się do jej zaleceń, córka choruje wyraźnie rzadziej i lżej. Jest łatwo dostępna. Wizyta zazwyczaj odbywa się w dniu zgłoszenia. Często korzystamy również z porad drogą telefoniczną. Do tego nasza córeczka ją uwielbia. Mam pełne zaufanie ...
Opinia dodana przez: Ewelina