Filtruj terminy

Proktolog Wrocław

Wrocław

Gorąco polecam!!! Szczęśliwie trafiłam do gabinetu Pana dr na dość wczesnym etapie leczenia. Wcześniej byłam tylko u jednego specjalisty, który wykazał się brakiem kompetencji i profesjonalizmu (wykonał zabieg bez tłumaczenia i prośby o zgodę na przeprowadzany zabieg) przekonując jednocześnie, że ropień to absolutnie powszechne zjawisko, którego nie trzeba diagnozować, tylko czekać aż się "zagoi". Z powodu braku wystarczających informacji na temat mojego schorzenia zaczęłam przeszukiwać internet i nazwisko Pana dr dość często się pojawiało . A mój internista wspomniał, że to jest świetny specjalista i zachęcił do wizyty. I tak, mocno wystraszona trafiłam pod skrzydła Pana Nabzdyka, którego gorąco polecam.

Opinia dodana przez: ania

ulica Szymanowskiego 2b
51-609 Wrocław

Jestem zachwycona. Wizyta w poradni proktologicznej, zwłaszcza pierwsza i dla tak stosunkowo młodej jak ja osoby jest nieprzyjemna i stresująca. Jednak pan doktor ujął mnie swoją życzliwością, taktem i spokojem. Delikatnie zbadał. Dokładnie wytłumaczył istotę problemu, rozpisał leczenie -analizując potem zalecone preparaty zobaczyłam, jak kompleksowo podszedł do mojego schorzenia. Z pełną odpowiedzialnością polecam!

Opinia dodana przez: Natalia

Legnicka 19
Wrocław

Fachowy, pełen empatii z wysoką kulturą osobistą, ale najważniejsze jest to, że wie jak leczyć. Bardzo troskliwy lekarz = Wdzięczna pacjentka.

Witam, lekarz niewątpliwie miły, ułatwia kontakt, rozładowuje napięcie związane z wizytą (u proktologa),chociaż chorując na " pupe" ;)człowiekowi już wszystko jedno byleby otrzymał fachową pomoc. Chciałabym ostrzec wszystkich którzy mają problemy z "pupą" a lekarz internista mówi "proszę kupić sobie coś w aptece..." i tak z małego problemu jakim są hemorojdy doświadczyłam tego) dochodzi do np. szczeliny odbytu. Wracając do lekarza wykonuje badanie nawet można znieść, jest delikatny w obejściu. Szybko diagnozuje , zleca dodatkowe badania. Jakie będą wyniki leczenia zobaczymy, mam nadzieje że oki.

Hiszpańska 12
Wrocław

dla mnie to nie lekarz, który dla jakichś celów komercyjnych wystawia opis schorzenia niezgodny z prawdą. Jego postępowanie jest nieetyczne. Traktuje pacjenta jak królika doświadczalnego, przepisuje leki co chwila inne jakby testował na zlecenie firmy farmaceutycznej. Wykonuje rektoskopie tak gwałtownie, że sprawia ból i zarysowuje ściankę odbytu. Takie mam wrażenia po 3 wizytach w przychodni szpitala przy ul. Grabiszyńskiej. rezygnuję z jego usług.

Opinia dodana przez: Leszek

Zespół Przychodni FORMICA
ulica Zatorska 23a
51-215 Wrocław

Pan doktor po tym jak wszedłem do jego gabinetu zamknął drzwi na klucz. Miałem badanie w intymnym miejscu więc nie odebrałem tego jakoś w pozytywny sposób, poza tym jest to zupełnie niezgodne z wymaganiami BHP i ppoż i co to w ogóle ma znaczyć że zamyka się z pacjentem na klucz w gabinecie? Nie wiem co ten Pan sobie myślał ale ja go nie polecam bo nie czułem się komfortowo w takiej sytuacji.

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Proktolodzy w mieście Wrocław