dr Stanisław Nabzdyk

Proktolog

Pan doktor jest miłym, pełnym taktu lekarzem. Wizyty przebiegały w przyjaznej dla pacjenta atmosferze. Niestety nie mogę pozytywnie ocenić przebiegu leczenia moich dolegliwości. Pan doktor wykonał u mnie zabieg DGHL. Po ok. miesiącu, czując że coś jest nie w porządku, pobiegłam do innego proktologa, a potem do następnego. Obaj zgodnie stwierdzili, że hemorody są nadal, a do tego mam wielką szczelinę odbytu. Wg nich, dr Nabzdyk , popełnił podstawowy bład. Mianowicie, nie powinien wykonywać przy istniejącej szczelinie odbytu zabiegu DGHL , ponieważ spowodowało to rozerwanie i powiększenie szczeliny (miałam taką malutką w fazie gojenia w czasie zabiegu) Po kilku miesiącach intensywnego leczenia , maściach, botoksie, lżejsza o kilka tysięcy, targana bólem, stoję przed koniecznością wykonania operacji. Czekają mnie dalsze , spore wydatki, ale chyba najgorszy jest ból i żal do lekarza któremu zaufałam.

Opinie które są zamieszczone na tym portalu mówią wszystko. Dołączam się do tego. Lekarz, który ma takie doświadczenie, empatie i podejście do pacjenta zasługuje na takie komentarze! Pozdrawiam doktora, życząc spokojnej długiej pracy dla dobra jego pacjentów.

Pozdrawiam doktora, życząc spokojnej długiej pracy dla dobra jego pacjentów.

Gorąco polecam!!! Szczęśliwie trafiłam do gabinetu Pana dr na dość wczesnym etapie leczenia. Wcześniej byłam tylko u jednego specjalisty, który wykazał się brakiem kompetencji i profesjonalizmu (wykonał zabieg bez tłumaczenia i prośby o zgodę na przeprowadzany zabieg) przekonując jednocześnie, że ropień to absolutnie powszechne zjawisko, którego nie trzeba diagnozować, tylko czekać aż się "zagoi". Z powodu braku wystarczających informacji na temat mojego schorzenia zaczęłam przeszukiwać internet i nazwisko Pana dr dość często się pojawiało . A mój internista wspomniał, że to jest świetny specjalista i zachęcił do wizyty. I tak, mocno wystraszona trafiłam pod skrzydła Pana Nabzdyka, którego gorąco polecam.

Polecam Pana doktora . Wizyta odbywa się w miłej przyjaznej atmosferze. Podejście super. Badanie bezbolesne. To jest wspaniały człowiek i najlepszy lekarz u jakiego byłam. Zrozumie człowieka , spokojnie wytłumaczy na czym polega choroba. Naprawdę nie ma sensu zwlekać z wizytą u lekarza jeśli ktoś ma pewne problemy zdrowotne. Pan doktor jest bardzo wyrozumiały . Polecam, nowa pacjentka.

S-U-P-E-R-! Doktor jest specem wysokiej klasy i bardzo przyjaznym. Zabieg DGHAL wykonany wraz z rozpoznaniem w ciagu 1 dnia, a w dodatku na koszt NFZ (nagły krwotok) w pracowni na Kamieńskiego. Bardzo dziękuję doktorowi i paniom z pracowni endoskopii, zwłaszcza zalatanej ale pomocnej pani rejestratorce :). Moja wiara w sens państwowej opieki zdrowotnej mocno wzrosła po tej wizycie.

Lekarz z powołania, prawdziwy specjalista i człowiek. Miałam okazję poznać Pana doktora w Medixie, jest bardzo rzeczowy i konkretny. Mój zabieg - chociaż nieprzyjemny, przeprowadzany był miłej atmosferze. Polecam !!!

Pełen profesjonalizm! Gastroskopia i kolonoskopia przebiegły bezboleśnie i bezstresowo. Dodatkowym atutem jest fakt,że Doktor tworzy wspaniałą miłą atmosferę co ułatwia przetrwanie badania. Lekarz godny polecenia w stu procentach!

Lekarz godny polecenia w stu procentach!

Polecam wszystkim tego lekarza. Jest w 100% profesjonalistą :). Miałam robiony zabieg wycięcie hemoroidów i jestem bardzo zadowolona. Jest olbrzymia różnica w samopoczuciu. polecam.

Najwyższy poziom kompetencji, bardzo dokładne zrozumienie problemu, empatia, doprowadzenie do poprawy zdrowia bez bólu, humor i rozładowanie stresu - na to wszystko można liczyć w gabinecie u dr Stanisława Nabzdyka z CDM Medix !! Polecam oczywiście !!!

Polecam doktora z Medixu. Podejście do mnie było super. Uspokoił mnie i wszystko odbyło się bezboleśnie i bezstresowo. A po badaniu fachowo i zrozumiale wytłumaczył w czym jest problem. Poleciłbym go każdemu !!! Marek K. pozdrawia !!