dr Stanisław Nabzdyk

Proktolog

Polecam wszystkim. Byłam u Pana doktora 2 razy na konsultacjach. Bardzo mi pomógł. Jeśli miałam jakieś pytania lub obawy zawsze służy pomocą. Jest wspaniałym specjalistą. Polecam bo warto.

Pan doktor posiada ogromna wiedze i chęć pomocy chorym. Nie boi sie wyzwań i nowoczesnych metod leczenia. Polecam !

Cieszę się że trafiłam do tego proktologa i nie zawiodłam się na Panu Doktorze. Daję mu dużego plusa a dodatkowo muszę powiedzieć że jest bardzo sympatyczny !!!!

Z całego serca pragnę podziękować za opiekę podczas wykonywania zabiegu. Nigdy nie spodziewałbym się, że zabieg może przebiegać w tak komfortowych warunkach. Dziękuję !!

Jestem bardzo zadowolony z leczenia pełny profesionalizm i miła atmosfera. Jako mezczyzna miałem początkowo obawy, ale było wesoło. A teraz już nic nie boli. Polecam -Arek

Też byłem leczony przez dr Nabzdyka. Bałem się proktologa ale dr Stanisława się nie boję - bardzo sympatyczna obsługa. - dziękuję i polecam.

Profesjonalne podejście do sprawy. W końcu znalazłam proktologa, który potrafił się zająć moimi dolegliwościami. Dzięki temu osiągnęliśmy duże efekty. Jest spokojny, miły i zawsze uśmiechnięty. Naprawdę polecam.

Super lekarz. Ma świetne podejście do pacjenta...... Cierpliwy, konkretny, kompetentny, wszystko dokładnie wytłumaczy........... Lekarz z powołania z ogromną wiedzą. Zdecydowanie polecam!

Najwyższy poziom kompetencji, bardzo dokładne zrozumienie problemu, empatia, doprowadzenie do poprawy zdrowia bez bólu, humor i rozładowanie stresu - na to wszystko można liczyć w gabinecie u dr Stanisława Nabzdyka z CDM Medix !! Polecam oczywiście !!!

Wspaniały lekarz!!! Badanie przeprowadza szybko i bezboleśnie. Na prawdę doby fachowiec. Pan doktor, poza ogromną wiedzą, jest także dobrym człowiekiem. Taki od którego bije pozytywna energia:))) Polecam dr STANISŁAWA NABZDYKA