dr Stanisław Nabzdyk

Proktolog

Gorąco polecam!!! Szczęśliwie trafiłam do gabinetu Pana dr na dość wczesnym etapie leczenia. Wcześniej byłam tylko u jednego specjalisty, który wykazał się brakiem kompetencji i profesjonalizmu (wykonał zabieg bez tłumaczenia i prośby o zgodę na przeprowadzany zabieg) przekonując jednocześnie, że ropień to absolutnie powszechne zjawisko, którego nie trzeba diagnozować, tylko czekać aż się "zagoi". Z powodu braku wystarczających informacji na temat mojego schorzenia zaczęłam przeszukiwać internet i nazwisko Pana dr dość często się pojawiało . A mój internista wspomniał, że to jest świetny specjalista i zachęcił do wizyty. I tak, mocno wystraszona trafiłam pod skrzydła Pana Nabzdyka, którego gorąco polecam.

Lekarz z powołania, prawdziwy specjalista i człowiek. Miałam okazję poznać Pana doktora w Medixie, jest bardzo rzeczowy i konkretny. Mój zabieg - chociaż nieprzyjemny, przeprowadzany był miłej atmosferze. Polecam !!!

Sprawnie i solidnie ,dobre podejscie do pacienta polecam w 100 % :)

Sprawnie i solidnie ,dobre podejscie do pacienta polecam w 100 % :)

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu - krótko, rzeczowo i na temat

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu - krótko, rzeczowo i na temat

Może dziwnie to zabrzmi, ale prawdziwie - badanie niełatwe, ale... przyjemnie po prostu było!

Jestem po zabiegu DGHAL którą wykonywał mi dr Stanisław Nabzdyk Super lekarz !!! Bardzo polecam !!!

Wspaniały lekarz i człowiek. Polecam Pana doktora Stanisława Nabzdyka wszystkim chorym na hemorojdy

bardzo kompetentny lekarz u którego miałam badanie w szpitalu które przebiegło bezboleśnie pan doktor wszystko wytłumaczył dokładnie z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarz

zgadzam sie, dobry lekarz i wcale nie taki drogi

zgadzam sie, dobry lekarz i wcale nie taki drogi

Jako jeden z niewielu lekarzy na dolnym slasku zajmuje sie problemem hemoroidow-podwiazywaniem. Dyskretnie i fachowo,jestem bardzo zadowolony z przebiegu zabiegu jak i jego efektow.