dr Stanisław Nabzdyk

Proktolog

Pan Doktor Nabzdyk wyleczył mnie z żylaków odbytu, które strasznie utrudniały mi życie. Teraz czuję się bardzo dobrze i mogę normalnie funkcjonować za co jestem niezmiernie wdzięczna.

Kompetentny. Pomógł mi bardzo. Jako jedyny postawił właściwą diagnozę. Dziękuję Panie doktorze - Roman

Pan doktor jest gwarancją fachowej opieki na najwyższym poziomie o która w dzisiejszych czasach niestety trudno. Polecamy pana doktora

Świetny proktolog, oddany dla pacjenta w 100 % . Polecam z czystym sumieniem. Nigdy takiego lekarza nie spotkałam. Jest ostoją cierpliwości i wyrozumiałości w sprawach krępujących.

Bardzo dobry człowiek, szanuje pacjentów, cierpliwy, wszystko wyjaśnia, bardzo dobrze operuje, estetycznie zszywa, zdecydowanie polecam - Andrzej

Jeden z lepszych proktologów we Wrocławiu. Lekarz, który oprócz ogromnej wiedzy ma też niezwykłą intuicję. Potrafi cierpliwie oraz bardzo dokładnie wytłumaczyć metodę leczenia. Bardzo sympatyczny i cierpliwy dla pacjentów. Gorąco polecam

Doskonały lekarz! szybka diagnoza: szczelina odbytu, dobre leczenie i wszystko już ok. Oprócz tego lekarz jest inteligentny i można z nim pożartować. Polecam!

Bardzo dobry lekarz, kultura osobista i miła atmosfera czynią każdą wizytę w gabinecie przyjemną i bezstresową. Mam do Niego pełne zaufanie.

POLECAM WSZYSTKIM. JEDEN Z NAJLEPSZYCH PROKTOLOGÓW WE WROCŁAWIU, U KTÓREGO SIE LECZĘ. CHORUJĘ NA NAWRACAJĄCE ŻYLAKI ODBYTU I JESTEM ZADOWOLONY Z OPIEKI DOKTORA STANISŁAWA NABZDYKA Z DCM MEDIX. POZDRAWIAM PANA DOKTORA - WITOLD

S-U-P-E-R-! Doktor jest specem wysokiej klasy i bardzo przyjaznym. Zabieg DGHAL wykonany wraz z rozpoznaniem w ciagu 1 dnia, a w dodatku na koszt NFZ (nagły krwotok) w pracowni na Kamieńskiego. Bardzo dziękuję doktorowi i paniom z pracowni endoskopii, zwłaszcza zalatanej ale pomocnej pani rejestratorce :). Moja wiara w sens państwowej opieki zdrowotnej mocno wzrosła po tej wizycie.