Lekarze Protetyk

Grzegorz Ogiński

E. Plater 1/5
Siemianowice Śląskie

polecam dr. Ogińskiego, najlepszy stomatolog u jakiego byłem.

Katarzyna Bijowska

Bohaterów Monte Cassino 13A lok. 3
Białystok

Pani dr. Bijowska jest najlepszą stomatolog którą doświadczyłem. Zawsze panicznie bałem się wizyty u dentysty teraz to już zapomniane chwile. Podejście Pani doktor jest profesjonalne, zero bólu i zero strachu. Jeżeli się boisz panicznie dentysty to jest właśnie lekarz dla ciebie.

dr n. med. Jan Piotr Ligocki

dentysta
krotka 15
50-044 Żmigród

Perfekcjonista w każdym calu.Doskonale tłumaczy i wyjaśnia problem jaki ma pacjent ze swoimi zębami.Fachowe doradztwo co co do leczenia zębów.Polecam pana doktora.

lek. dent. Piotr Hernacki

Stomatologia Belwederska 13
Belwederska 13
60-275 Poznań

Pan doktor to fachowiec na najwyższym poziomie.Jest wrażliwy,pyta pacjenta,czy ząb podczas leczenia boli..Uczciwy-stwierdził,że nie muszę mieć kanałowo leczony ząb,założył mi plombę i zrekonstruował ząbek.Szczerze polecam.Dziękuję,Doktorze.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Szymon Bryzgalski

ulica Gałeczki 22/1
41-500 Chorzów

Niesamowity w swoim fachu! Pełen profesjonalizm. Nigdzie nie czułam się tak pewnie jak na fotelu u Pana Bryzgalskiego. :-) Sterylny gabinet, zawsze trafna diagnoza i za każdym razem wszystko dokładnie przez Pana Szymona zostaje wyjaśnione, który nie ukrywa kosztów potencjalnych zabiegów. Widać, że lekarz dentystyczny z powołania! Czasem mam wrażenie, że Pan Szymon bardziej przeżywa proces leczenia niż sam pacjent, niezwykłe! Gratuluję podejścia i życzę dalszych sukcesów w swojej działalności, ...

lek. dent. Urszula Glajcar-Gałaszek

Protetyk, Ortodonta

ulica Grażyny 2
43-450 Ustroń

W swoim dość długim już życiu korzystałem z usług wielu stomatolgów w róznych częściach kraju.Nie mam żadnych wątpliwości co do tego,że w rankingu tych stomatologów Pani dr Urszula Gałaszek jest na poerwszym miejscu.Przyjazny pcjentowi ,nowoczesny gabinet.Nawet skomplikowne operacje przebiegają bezboleśnie i bezstresowo .Jakoś wykonanych usług bardzo dobra.Takiego dentystę polecam kazdemu.Eugeniusz K.wdzięczny pacjent

lek. dent. Andrzej Birula

Klinika Stomatologii Estetycznej Diamond Dental
Wyszyńskiego 7 lok. 14
05-530 Góra Kalwaria

Fantastyczny stomatolog i świetny fachowiec. Bardzo uprzejmy i moim zdaniem naprawdę kompetentny. Można spokojnie mu powierzyć własne szczęki. Serdecznie polecam.

lek. dent. Rafał Wojakiewicz

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Plater 16/3
51-680 Wrocław

Rafczyk to przesympatyczny i fantastyczny człowiek oraz MEGA specjalista, który z każdym problemem zębowym jest w stanie sobie poradzić :-) POLECAM WSZYSTKIM!!!
Opinia dodana przez: MWK

lek. stom. Camilla Majewska

DentiCo Stomatologia IMPLANTY, MIKROSKOP, ORTODONCJA
Kołobrzeska 5
80-390 Gdańsk

Jestem w 100% zadowolony. Bezboleśnie, profesjonalnie i bezproblemowo! Poza tym bardzo sprawnie i szybko. Czegoż więcej chcieć!
Opinia dodana przez: Michał
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. dent. Wojciech Radwański

lek. dent. Wojciech Radwański

Stomatolog, Implantolog

Awodent. Przychodnia lekarsko - dentystyczna
Łukasza Gołębiowskiego 2
01-504 Warszawa

Wyjątkowy specjalista, zawsze uśmiechnięty,empatyczny, przed każdym zabiegiem wszystko dokładnie tłumaczy. Szczerze polecam wizytę u dr. Radwańskiego!
Opinia dodana przez: Maria
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Implantolog
                                       lek. dent. Damian Nasulicz

lek. dent. Damian Nasulicz

Implantolog, Stomatolog

Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent
Oławska 9
50-950 Wrocław

Doktor Damian Nasulicz.. 10/10 pod każdym możliwym względem :) Pan Doktor jest świetnym specjalistą i cudownym człowiekiem. To profesjonalista i lekarz z powołania, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Pojawiłam się u Pana Doktora z problemem, który wymagał wstawiania implantu zęba (jedynki). Pomógł mi w ciągu zaledwie 3 dni! :) Pan Doktor poświęca dużo czasu swoim pacjentom. Zapewnia im poczucie bezpieczeństwa. Posiada wysokie zdolności komunikacyjne. Potrafi wysłuchać, doradzić i odradzić ...
Opinia dodana przez: Katarzyna F.

Jan Chodakowski

Poznań

Wspaniały lekarz i człowiek! Wspaniały lekarz i człowiek! Wspaniały lekarz i człowiek! Wspaniały lekarz i człowiek!

Janusz Gieracki

ulica Krasińskiego 6A
33-100 Tarnów

Bardzo dobry specjalista, sympatyczny, cierpliwy. Prawdziwy fachowiec, zna się na rzeczy. Dentysta z powołania. Polecam wszystkim.

Maria Szczupider

Borowa 40
Czeladź

Najlepszy dentysta jakiego znam. Zawsze panicznie bałam się wizyty u stomatologa. Pani Maria sprawiła, że idę leczyć zęby bez strachu. Polecam

Mateusz Malaga

ulica Świętej Heleny 14A
33-300 Nowy Sącz

bardzo dobry lekarz ,godny polecenia,miły kompetentny pełen profesjonalizm,uratował Mi 3 zęby których nikt nie chciał leczyć
Opinia dodana przez: monika

lek. dent. Marta Michalewicz-Pawełka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

STOMMART
Kamienna 7
55-400 Oława

Pozytywnym przykładem jaki udało mi się odnaleźć w Centrum Medycznym LUXMED, to stomatologia, a właściwie Pani doktor Marta Michalewicz-Pawełka. W przypadku Pani doktor naprawdę brak mi słów uznania. Tak profesjonalnego stomatologa jeszcze nie udało mi sie spotkać. Pani doktor posiada również unikalne zdolności do łagodzenia stresu związanego zwizytą u stomatologa, co sprawia że wizyta przestaje być traumatycznym przrzyciem. Robert Grobelny

lek. dent. Anna Siedelnik

Projektowana 5
05-090 Raszyn

Trafiłam do Pani Ani 6 lat temu z zębem, który miał być wyrwany (tak powiedziała inna dentystka) a Pani Ania go uratowała. Do dziś ma się ok:). Później zaczął chodzić do niej mój mąż - też ma do Pani Doktor zaufanie. Mój 6- letni synek nie miał nigdy żadnego ząbka popsutego też dzięki wskazówkom Pani Ani ( starsza 13-letnia córka w tym wieku już miała plombę w każdym zębie ).

lek. dent. Jacek Ząbkowski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Prywatna Przychodnia Lekarska Zdrowie i Uroda
J. Sobieskiego 18
02-957 Warszawa

Do Pana Doktora Jacka Ząbkowskiego, trafiłam przypadkowo-miał być tylko jeden ząb do leczenia.Po szczegółowym przeglądzie, okazało się, że moje zęby (które miały być wyleczone w jednym z Centrów Medycznych) są w fatalnym stanie - wiertło wpadało w zęby, a o zapachu lepiej nie mówić. Przedstawiono mi plan leczenia, który oczywiście zaakceptowałam. Wszystko poszło rewelacyjne. Pełen profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu.Pan Doktor bardzo dokładny, skrupulatny,rzetelny,kompetentny, pełen wiedzy i umiejętności a ...
Opinia dodana przez: A

Waleria Goral

Inowrocław

Stomatolog godny polecenia jak najbardziej.

Urszula Jabłońska

Bydgoszcz

Cudowny lekarz, z profesjonalnym podejściem do pacjenta, zaangażowana, uprzejma, łagodna i pełna empatii.