Lekarze Protetyk

lek. dent. Amir Jahromi Kloss

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Pan doktor zrobił mi 5 zębów,zdjęcie panoramiczne, piaskowanie, ściągnął kamień a teraz robi koronę. Wszystkie wizyty były tak samo dobre a nawet bardzo dobre. Po zakończeniu leczenia objaśnia wszystko co robił na podstawie zdjęć zęba z kamery. Przedstawia dalszy plan działania i możliwe alternatywy. Bardzo polecam jego profesjonalne podejście i skuteczność. Generalnie moim zdaniem gabinet w ogóle wygrywa na wielu polach, estetyki, czystości, profesjonalnego sprzętu. Z dzieckiem chodzimy do Pani ...
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Sławomir Makacewicz

InterDental
Długa 16b
53-658 Wrocław

Doswiadczenie polaczone z wnikliwym podejsciem do perspektywicznej i kompleksowej terapii z zakresu protetyki. Plus przyjemna atmosfera panujaca w gabinecie, profesjonalizm godny polecenia.
Opinia dodana przez: Ola

lek. dent. Tomasz Żurawski

Stomatolog, Ortodonta

Gabinet Dentystyczny Tomasz Żurawski
Wólczańska 23
90-731 Łódź

Polecam. Wszystko tak, jak powinno być. Wizyty przebiegły sprawnie, bez czekania. Lekarz z dużą empatią i kulturą.
Opinia dodana przez: Marek
{'id': 36027, 'name': u'Gdynia'} Stomatolog
                                       lek. dent. Dorota Łęgowska

lek. dent. Dorota Łęgowska

Dental-Pro Centrum Stomatologiczne
ul. Legionów 100A/U1
81-472 Gdynia

Pełen profesjonalizm. Kompleksowe podejście ze świetnie założonym celem do osiągnięcia. Efekt końcowy zawsze jest rewelacyjny. Dobrze wydana kasa.
Opinia dodana przez: Sławek
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog dziecięcy
                                       dr Michał Kotnowski

dr Michał Kotnowski

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024
30-108 Kraków

Doktor Kotnowski to przemiły człowiek z profesjonalnym podjeciem do pacjenta. Leczyłam u niego kilka ubytków, moja mała córeczka zaliczyła bezproblemową wizyte adaptacyjną, a moja mama ma wykonywaną u doktora prace protetyczną. Zatem mogę powiedzieć ze poznałam doktora ze wszytskich stron jego specjalości i jak najbardziej polecam. Cierpliwy i dokładny. Przedstawia kilka rozwiązań. Dobrze tłumaczy. Zatem wizyty na plus.
Opinia dodana przez: Anka
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. stom. Dorota Przybysz

lek. stom. Dorota Przybysz

Kartezjusza 2 lok.307
01-480 Warszawa

Jestem pod wrażeniem po wizycie u pani doktor Przybysz w Formmedzie. Zawsze bałam się dentysty, a u niej okazało się, że wszystko może być miło, z uśmiechem i bez bólu. Nawet zastrzyk znieczulający zrobiła tak, że nie czułam żadnego bólu. Wszystko mi wyjaśniła, pokazała na zdjęciu gdzie mam problem. Przy okazji okazało się, że mam jeszcze ubytek w innym miejscu. Bez stresu zapisałam sie na następną wizytę.
Opinia dodana przez: Hania W

dr n. med. Ewa Czajkowska

NZOZ Platanus Dent – Ewa Czajkowska
Moniuszki 9/2
71-430 Szczecin

Miła, bardzo ciepła, cierpliwie tłumaczy wszystkie aspekty leczenia. Widać, że lubi swój zawód. Nowoczesny, świetnie wyposażony gabinet. Polecam!
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. stom. Bartosz Cichoń

lek. stom. Bartosz Cichoń

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024
30-108 Kraków

Dzięki mojej córce, która leczyła się u dr Cichonia ja też trafiłam do niego. Moje zęby nigdy nie wyglądały dobrze ale dzięki doktorow wszystko się zmieniło. Mam korony EMax które niczym nie różnią się od prawdziwych zębów. Wyglądają fenomenalnie a ja wreszcie mogę się uśmiechać! Jeszcze raz doktorze bardzo dziękuję! A i najważniejsze poza tym że doktor jest świetnym fachowcem to jeszcze jest przystojny. ;-)
Opinia dodana przez: Zofia
{'id': None, 'name': u''} Stomatolog
                                       dr n. med. Wiesław Wiznerowicz

dr n. med. Wiesław Wiznerowicz

SPECJALISTYCZNY GABINET STOMATOLOGICZNY DR WIESŁAW WIZNEROWICZ
61-655

Długo szukałam lekarza, któremu mogłabym zaufać. Doktora Wiznerowicza i jego prace obserwowałam długie miesiące na Facebooku. Lekarz ten zwrócił moją uwagę przede wszystkim efektami swojej pracy, które każdego dnia wrzuca na swój profil. Dr Wiznerowicz zakłada korony cyfrowe Lava i wyglądają tak naturalnie. Zgłosiłam się na konsultację w grudniu 2014. Do doktora jechałam ponad 1000 km. Pracuję w branży medycznej i trudno mnie wprowadzić w tzw. maliny. Znam w Polsce ...
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Protetyk
                                       lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

Gabinet Stomatologiczny UŚMIECH ZDROWIA
Łowicka 23
02-502 Warszawa

Nie muszę sie długo zastanawiać, 5/5 pod każdym możliwym względem :) Wizyta bardzo konkretna, dr odpowiedział na wszystkie moje pytania i upewnił się, że plan leczenia jest dla mnie jasny. Bardzo szanuję takie podejście do pacjenta!
Opinia dodana przez: Patryk

lek. dent. Marcin Nitka

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Nie mam zastrzeżeń do tego dentysty, widać, że zna się na tym, co robi i stara się, żeby zabieg był jak najmniej uciążliwy dla pacjenta i jednocześnie dokładnie i profesjonalnie wykonany. P. Marcin jest osobą kontaktową i bezkonfliktową, na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta.
Opinia dodana przez: Lidia
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. dent. Agnieszka Miszkurka

lek. dent. Agnieszka Miszkurka

White Dental Clinic
Żeromskiego 1, lok. U9
01-887 Warszawa

Pani stomatolog z dobrym podejściem do dzieci. Drugi rok przychodzę z synem (teraz 9lat) i każda wizyta zakończona była uśmiechem zamiast płaczem. Dr. Miszkurka potrafi w taki sposób opowiadać o zębach i ich leczeniu, że nawet dziecko słucha z zaciekawieniem i potem łatwiej znosi ewentualny zabieg. 2 wypełnienia założone przez P. Doktor trzymają się bez problemów i są niemal niewidoczne
Opinia dodana przez: Patrycja
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Protetyk
                                       dr Paweł Fudalej

dr Paweł Fudalej

Centrum Stomatologiczne
Słowackiego 25/2
01-592 Warszawa

Czy ktokolwiek lubi w ogóle chodzić do stomatologa?! Nie wydaje mi się. Sprawa jednak się zmienia, kiedy jesteś w rękach profesjonalistów. Dlaczego polecam gabinet Pana Doktora? Bo to miejsce napawa mnie zawsze optymizmem - przed każdą wizytą! Najprawdopodobniej wpływa na to przyjazna atmosfera, obsługa na najwyższym poziomie oraz "bezbólowe" wizyty. W Warszawie jest wiele dentystów. Trafić na NAJLEPSZEGO to COŚ. Ja wybierając Doktora Pawła trafiłam i szczerze polecam wszystkim jeszcze ...
Opinia dodana przez: Julkaa

lek. dent. Marcin Wilk

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Mimo młodego wieku praca dentystyczna wykonana świetnie. Mam bardzo delikatne zęby i normalnie po plombowaniu zęby bolały mnie przez dzień czy 2 – nie tym razem. U Pana Marcina wszystko działa jak w zegarku, wizyta odbyła się punktualnie. Dr. Wilk to dobry młody specjalista. Jeśli będzie potrzeba wiem już gdzie się leczyć!
Opinia dodana przez: Marta
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Protetyk stomatologiczny
                                       lek. dent. Maria Stenka

lek. dent. Maria Stenka

Protetyk stomatologiczny, Implantolog

Stenka Clinic
ul. Sejmu 4-letniego 2/172
02-972 Warszawa

Witam bardzo polecam pania dr jest po prostu super jako specjalista usuwala mi osemke i pozniej robila implant wszystko bylo super nic nie bolalo rozladowala moj stres przez zarty bylo super pozniej tez nic mnie nie bolalo ,jak przyszedlem zestresowany zaproponowala mi gaz rozweselajacy ale nie bylo takiej potrzeby :) Krys
Opinia dodana przez: krzysztof
{'id': 3847, 'name': u'Skar\u017cysko-Kamienna'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. dent. Marta Nawrocka

lek. dent. Marta Nawrocka

Dental & Estetic SPA lek.stom.Marta Nawrocka
ul.Sokola 19 a 1 piętro
26-110 Skarżysko-Kamienna

Dokonując tej oceny chciałabym tu serdecznie podziękować za moje leczenie u stomatolog Marty Nawrockiej odbyło się to bardzo profesjonalnie w miłej i przyjemnej atmosferze.Dzięki temu że Pani doktor dysponuje rentgenem mogłam zapomnieć o dawnych czasach kiedy to Rtg trzeba było robić w Szpitalu a u doktor w gabinecie robi się to w trakcie wizyty, ja miałam leczenie kanałowe a doktor wyjaśnia bardzo dokładnie procedury medyczne tak aby laik mógł je ...
Opinia dodana przez: Edyta
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. stom. Włodzimierz Zemowski

lek. stom. Włodzimierz Zemowski

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
ul. Juliusza Lea 14 lok. 1
30-048 Kraków

Jestem pacjentką doktora, podobnie jak mój mąż i dzieci. Za każdym razem wychodzimy z gabinetu usatysfakcjonowani z racji na szybkie i fachowe rozwiązanie problemu. Lekarz Zemowski podchodzi bardzo poważnie do pacjentów, nie ma opóźnień, nie ma marnowania czasu, nie trzeba też wiele dopytywać bo doktor sam wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam
Opinia dodana przez: beata
{'id': 24269, 'name': u'Reda'} Protetyk stomatologiczny
                                       lek. dent. Emilia Czaplewska

lek. dent. Emilia Czaplewska

Protetyk stomatologiczny, Stomatolog

Emilia Czaplewska. Indywidualna Praktyka Stomatologiczna
ul. Adama Mickiewicza 3/box17
84-240 Reda

Nie polecam. Niestety zęby po ściągnięciu aparatu się rozchodzą, aparat ściągnięty zaraz po 2 latach. Nie zaprezentowano mi żadnych zdjęć przed i po. Wkładki po ściągnięciu aparatu nie są dopasowane właściwie. Teraz już za późno, ale muszę szukać innego ortodonty. Jestem rozczarowana podejściem.
Opinia dodana przez: dw

dr Andrzej Brudnicki

Poradnia Stomatologiczna Brudnickich
ul.Sowińskiego 15 a lok 118
05-120 Legionowo

Witam, do z dr Brudnickim miałam przyjemność spotykać się przez dłuższy czas w sprawie ustalenia terminu operacji mojej żuchwy. Dr zawsze kompleksowo i dokładnie tłumaczył, na czym polega zabieg. Gdy w końcu się udało byłam zaskoczona efektem - wykonano u mnie osteotomię żuchwy + genioplastykę - praktycznie nie miałam opuchlizny, nie straciłam krwi, dobrze czułam się po zabiegu. Dziś jestem 10 dni po zabiegu i czuję się bardzo dobrze. Byłam ...
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Bohdan Bączkowski