Lekarze Protetyk

Urszula Grodoń

Rybnik

lekarz godny polecenia, leczyła zęby syna, poświęciła mu czas i syn tylko do niej chciał chodzić. odpowiednie podejście i do małych dzieci. teraz chodzimy tylko na kontrole

Ewa Franek

Bielsko-Biała

Jeśli chodzi o leczenie zębów bardzo dobry stomatolog.Profesjonalne podejście do pocjenta przy tym miła atmosfera.Polecam

lek. dent. Edyta Borowik-Kuprel

Medycyna estetyczna, Protetyk

5 plus
wąska 15 lok 6
Białystok

Z Panią doktór już sie znam jako pacjent kilka lat.Zamuje się cała moją rodziną.Dzieciaki bez strach idą do niej n wizytę(choć początki były koszmarne dzięki innemu dentyście).Ja mam świetne wybielone zęby a żona bardzo ładne koronki. Polecam w 100%. Ona naprawdę wie co robi i ten nowy jej gabinet robi wiekie wrażenie i muszę powiedzieć że razem z siostrą stanowią super team.

lek. dent. Urszula Pawlin-Drotlef

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

SPZZOZ Szpital w Iłży
ulica Bodzentyńska
27-100 Iłża

Bardzo dobry stomatolog! Godny polecenia. Świetne podejście do pacjenta, uprzejma i miła. Żaden zabieg nie boli, nawet bez znieczulenia. Polecam :)

lek. dent. Jadwiga Dawara

Przychodnia stomatologiczna
Pomorska 41
50-216 Wrocław

Dobry i fachowy dentysta. Naprawdę polecam. Zrobiłam tam odbudowę przedniego zęba, który był ułamany(ponad połowy nie było) dzis wyglada jakby nigdy nie był uszczerbiony. 2 plomby też się świetnie trzymają.

Grzegorz Gumiężny

KARODENTA
Gen. Bora Komorowskiego 22
03-982 Warszawa

Prawdziwy specjalista oraz wyjątkowo uczciwy człowiek o bardzo empatycznym podejściu, jakich jest już bardzo niewielu. Serdecznie polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Maciej B.

lek. dent. Jarosław Stępkowski

Chirurg stomatolog, Medycyna estetyczna

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Byłam na zabiegu usunięcia zęba. Nie otrzymałam paragonu. Gdy upomniałam się powiedziano mi, że wystawiają tylko rachunek ale właśnie skończył się bloczek.-). Poprosiłam o zostawienie go dla mnie w recepcji za 2 tyg. gdy będę u lekarza w sąsiednim gabinecie. Niestety do dzisiaj nie wiem czy lekarz przyjmuje legalnie i czy nie należałoby zgłosić sprawy do US. W razie komplikacji po wyrwaniu zęba nie miałabym żadnych praw. Radzę innym najpierw ...
Opinia dodana przez: Gabriela

Dariusz Szwedowski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Kołobrzeska 16b lok. 1
78-400 Szczecinek

Dentysta przed którym nie uciekam z gabinetu:)przemiły mężczyzna znający się na swoim fachu. Polecam wszystkim tym którzy mają wstręt przed dentystą. On przebija wszystkie stereotypy. Aż chce się iść. Nie zamieniłabym na innego "fachowca"

Bożena Kalmuk

Stobrawska 32
Wrocław

To najlepszy stomatolog i protetyk na jakiego trafiłam. Leczy całą moją najbliższą rodzinę plus znajomych od ok.10 lat. Nie wyobrażam sobie pójścia do innego dentysty. Kiedyś bardzo bałam się wizyt u dentystów, bo wszystkie kojarzyły mi się tylko z bólem. Od lat nie wiem co to ból zęba przy wizycie. To z pewnością również jeden z najlepszych protetyków w Polsce. Zęby zrobione przez Panią Doktor wyglądają jak naturalne, trzeba się ...
Lekarz z pasją .Bardzo empatyczna , rzeczowa i dokładna . Polecam wszystkim potrzebującym pomocy stomatologicznej .
Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka

Łucja Kasior

Piła

Uprzejma i kompetentna. Leczę się w gabinecie p. doktor od lat. Plomby trzymają latami. Zaobserwowałem niesamowite podejście do bojących się dzieci
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Ewa Duchyńska-Zielonacka

Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna
Rzeczypospolitej Mosińskiej 29
62-050 Mosina

Super specjalista, bardzo miła, dokładna i delikatna. Zmieniałam swojego dentystę na Panią Ewę i ta decyzja była bardzo słuszna :) STOMATOLOG WARTA POLECENIA!!!

Marzanna Danecka

Rejonowe Pogotowie Ratunkowe w Sosnowcu
ul. Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

Trafiłam do Pani dr w 2020 roku ( jeszcze do Sosnowca) po tym jak zobaczyłam jej filmy i cudowne metamorfozy uśmiechów. Pani dr Marzanna wykonała u mnie skomplikowane leczenie i odbudowy, a Pani dr Kasia leczenie ortodontyczne. Jestem pod ogromnym wrażeniem doświadczenia i umiejętności obu Pań. Od tamtej pory regularnie chodzę na kontrolę i higienizację zębów. Po każdej kontroli okazuje się, że nie ma nowych ubytków i wszystko jest w ...
Opinia dodana przez: Marzena

Jacek Kowalski

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

al. Jana Pawła II 60
Radzymin

Moja rodzina leczy się u Pana Kowalskiego od wielu lat...kiedyś jeden jedyny raz postawiłem na innego stomatologa. Plomba wykruszyła się po 2 latach, a plomby robione u Pana Jacka trzymają się od 7-8 lat i są w idealnym stanie. Jedyny minus to ceny, naprawdę można wydać fortunę choć uważam, że usługi tego Pana są godne tej ceny. Widać, że stawia na jakość. Jeśli chodzi o gabinet-wygląda nieco przestarzale.

lek. dent. Jarosław Jania

poradnia stomatologiczna
Kraków ul Ćwiklińskiej
Kraków

Na początku leczył w przychodni na nfz, potem otworzył swój gabinet na Bieżanowie, i poszłam za nim w ciemno. Jako że ja jestem straszna panikara po za tym nie dam sobie wbić igły więc znieczulenie odpada. Wszystkie zęby robił na żywca jak to się mówi, gdy widział że ubytek jest większy zawsze uprzedzał że może boleć, i umawiałam się tak że w razie gdy faktycznie będzie boleć damy znieczulenie - ...

Maciej Stupka

Chirurg stomatolog, Ortodonta

Kilinskiego 5A
30-308 Kraków

Opinia dodana przez: Agnieszka Słowik

dr n. med. Patryk Sobczyk

Kościelna 39
Gryfino

Usuwałam u pana Patryka dwa zęby, a korzenie miałam "pozawijane" tak że nie było to łatwe zadanie ale dla tego doktora to pestka :), kilka minut i po sprawie. Jest uprzejmy i umie uspokoić pacjenta. Zawsze uśmiechnięty i zna się na tym co robi. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Izabela Gowin

dr n. med. Paweł Bohater

Czarnieckiego 5/80
53-650 Wrocław

Doktor Paweł Bohater to mistrz w swoim fachu łączy niespotykaną wiedzę z olbrzymim doświadczeniem życiowym w momencie zakładania mi protezy oświadczył , ze na pewno przetrwa 10 lat służy mi do dzisiaj a ma już 18 lat .Pragnę z całego serca polecić wszystkim Pana Doktora.
Opinia dodana przez: jan

Sławomir Dziemianowicz

Przelotowa 19
Wyszków

Bylem juz u 2 lekarzy ktorzy nie potrafili usunac mi zeba a pan Dziemianowicz podjal sie tego bez zastanowienia. Naprawde polecam !

lek. dent. Krzysztof Grzebyk

O.T.DENT
CZAJEWICZA 5/7
Piaseczno

Bardzo dobry dentysta i świetny psycholog . Dzięki niemu mam zdrowe zęby i zdrowe podejście do fotela w gabinecie :) . Jedyny lekarz któremu pozwoliłem zrobić sobie kanałowe leczenie ... Polecam wszystkim wystraszonym
Opinia dodana przez: Adam